Eden Springs nowym klientem FuturePR

Agencja FuturePR, wchodząca w skład grupy marketingowej BrainJuice, rozpoczęła realizację  działań Web PR dla firmy Eden Springs Sp. z o.o. – jednego z czołowych europejskich dostawców wody.

Agencja będzie odpowiedzialna za kontakty z mediami, bezpośrednią komunikację z internautami oraz wzmocnienie wizerunku firmy w Internecie. Do pierwszych zadań FuturePR należało przygotowanie strategii działań PR i Web PR oraz planu komunikacji firmy z jej otoczeniem.

– Firma Eden Springs już od dłuższego czasu wykorzystuje Internet do aktywności marketingowo-sprzedażowych. Postanowiliśmy poszerzyć te działania o kolejny kanał dotarcia, jakim jest public relations. Nasz wybór padł na FuturePR, ponieważ współpracujemy już z innymi markami grupy BrainJuice i jesteśmy z tej współpracy zadowoleni – komentuje Marta Jakóbiak, Marketing Manager w firmie Eden Springs.

Umowa pomiędzy Eden Springs a FuturePR podpisana została na dwa miesiące i obowiązuje od połowy czerwca do połowy sierpnia. Kontynuacja współpracy uzależniona jest od wyników kampanii.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu