Zmiany na stanowiskach w Avnet

Avnet Sp. z o.o., największy w Polsce dystrybutor IBM z wartością dodaną i autoryzowany dystrybutor VMware, wzmocnił w lipcu swój dział handlowy, zatrudniając jedną osobę do grupy zajmującej się produktami IBM oraz przenosząc jedną osobę z działu technicznego do grupy zajmującej się produktami VMware.

Nowym pracownikiem w strukturach Avnet jest Paweł Babańczyk, który objął stanowisko Sales Support – IBM Products. Do jego zadań będzie należało aktywne wspieranie procesu sprzedaży w Grupie Specjalistów Produktowych. Przed przyjściem do Avnet, Paweł Babańczyk przez 6 lat pracował w TRW Steering Systems Poland, ostatnio na stanowisku Inżyniera Procesu.

Nową osoba w grupie VMware jest związany od 2 lat z Avnet Artur Rosiński, który do tej pory pracował w dziale technicznym na stanowisku Technical Specialist, a teraz będzie pełnił funkcję VMware Technical Specialist. Do zadań Artura Rosińskiego należy wspieranie sprzedaży VMware oraz prowadzenie szkoleń, warsztatów i prezentacji z zakresu produktów, do których został przypisany.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu