Zapraszamy do Warszawy – poczatuj z Prezydent Hanną Gronkiewicz-Waltz

Jak Warszawa może konkurować z Londynem i innymi zachodnimi miastami? Jaka jest obecna sytuacja na rynku pracy i nieruchomości? Już 21 lipca (wtorek) w godz. 17 – 19 na stronie www.powroty.gov.pl będzie można zadać te i inne pytania Prezydent m.st. Warszawy Hannie Gronkiewicz-Waltz. Czat skierowany jest przede wszystkim do Polaków, którzy wrócili bądź myślą o powrocie do kraju po dłuższym pobycie za granicą.

Hanna Gronkiewicz-Waltz odpowie na pytania dotyczące tego, co Warszawa ma do zaproponowania ludziom wracającym z emigracji, odnośnie planów rozwoju Warszawy w najbliższych latach, oraz możliwościach konkurencyjnych stolicy wobec innych stolic europejskich. Prezydent przedstawi także możliwości jakie daje zakładanie działalności gospodarczej przy wykorzystaniu środków unijnych.

Czat organizowany jest we współpracy ze Stowarzyszeniem Polaków w Wielkiej Brytanii – Poland Street w ramach projektu „12 Miast – Wracać? Ale dokąd? – porozmawiajmy o konkretach”. Dzięki temu przedsięwzięciu władze 12 polskich miast mają szansę spotkać się z polonią mieszkającą w Wielkiej Brytanii i przedstawić im zmiany, jakie nastąpiły od czasu ich wyjazdu.

Jeżeli nie będziesz mógł uczestniczyć w rozmowie we wtorek 21 lipca, już dziś możesz zostawić pytanie dla pani Prezydent na www.powroty.gov.pl. Prezydent udzieli odpowiedzi podczas spotkania i wraz z zapisem z całego czatu będzie ona dostępna na stronach portalu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu