Tęczowe skóry na podłodze

Bydlęca skóra w kolorze purpurowym, żółtym czy zielonym to hit ostatnich miesięcy. Jest już  dostępna w ofercie Sklepów KOMFORT. Przyjechała do nas z Włoch i  podbija serca nie tylko projektantów wnętrz. Coraz większe grono Polaków chcąc wyróżnić swoje mieszkania oryginalnym dodatkiem kupuje kolorowe skóry, układając je na podłodze jako alternatywę dla dywanu.

Od kilku miesięcy skóry i wzory skóropodobne wracają do łask. „Panterka” króluje na wybiegach mody, a bydlęce skóry w aranżacji wnętrz. Jednak w nowej odsłonie. Stare, dobrze znana nam „łaciatki” odchodzą do lamusa. Jeśli chcesz mieć w domu skórzane ozdoby wybierz te o intensywnych barwach i oryginalnym łączeniu struktur. Barwiona skóra bydlęca to propozycja dla odważnych klientów sieci KOMFORT, dla których ważne jest by mieszkać modnie i zaskoczyć swoich gości niestandardowymi rozwiązaniami aranżacyjnymi.

Produkt dostępny jest w sieci KOMFORT na zamówienie w 18 katalogowych kolorach – od stonowanych beży i brązów po jaskrawe, świeże kolory: amarant, pomarańcz, fiolet, jasna zieleń.  Poza standardową paletą barw możliwe jest również wykonanie indywidualnego koloru na życzenie klienta. Dodatkowo w ofercie dostępne są również skóry z tradycyjnym nadrukiem np. imitującym skórę zebry, pantery czy geparda, jednak z pazurem w postaci intensywnego koloru tła.

Barwiona skóra z kolekcji dywanów Sklepów KOMFORT produkowana jest przez uznaną włoską firmę Vicenza Pelli. Vincenza od ponad 20 lat specjalizuje się w  garbowaniu i wykańczaniu skór wysokiej jakości.  Długoletnie doświadczenie, zaawansowane technologie, a przede wszystkim ręczna praca włoskich specjalistów to gwarancja unikalnego produktu. Skóry te dzięki naturalnym walorom i oryginalnemu wykończeniu znajdują zastosowanie nie tylko na podłogach. Popularne są również w produkcji mebli tapicerowanych i akcesoriów tj. np. poduszki czy abażury.

Emilia Kasperczak

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu