Tęczowe skóry na podłodze

przez | 20/07/2009

Bydlęca skóra w kolorze purpurowym, żółtym czy zielonym to hit ostatnich miesięcy. Jest już  dostępna w ofercie Sklepów KOMFORT. Przyjechała do nas z Włoch i  podbija serca nie tylko projektantów wnętrz. Coraz większe grono Polaków chcąc wyróżnić swoje mieszkania oryginalnym dodatkiem kupuje kolorowe skóry, układając je na podłodze jako alternatywę dla dywanu.

horsy-new-zebra-col-orangenewOd kilku miesięcy skóry i wzory skóropodobne wracają do łask. „Panterka” króluje na wybiegach mody, a bydlęce skóry w aranżacji wnętrz. Jednak w nowej odsłonie. Stare, dobrze znana nam „łaciatki” odchodzą do lamusa. Jeśli chcesz mieć w domu skórzane ozdoby wybierz te o intensywnych barwach i oryginalnym łączeniu struktur. Barwiona skóra bydlęca to propozycja dla odważnych klientów sieci KOMFORT, dla których ważne jest by mieszkać modnie i zaskoczyć swoich gości niestandardowymi rozwiązaniami aranżacyjnymi.

Produkt dostępny jest w sieci KOMFORT na zamówienie w 18 katalogowych kolorach – od stonowanych beży i brązów po jaskrawe, świeże kolory: amarant, pomarańcz, fiolet, jasna zieleń.  Poza standardową paletą barw możliwe jest również wykonanie indywidualnego koloru na życzenie klienta. Dodatkowo w ofercie dostępne są również skóry z tradycyjnym nadrukiem np. imitującym skórę zebry, pantery czy geparda, jednak z pazurem w postaci intensywnego koloru tła.

Barwiona skóra z kolekcji dywanów Sklepów KOMFORT produkowana jest przez uznaną włoską firmę Vicenza Pelli. Vincenza od ponad 20 lat specjalizuje się w  garbowaniu i wykańczaniu skór wysokiej jakości.  Długoletnie doświadczenie, zaawansowane technologie, a przede wszystkim ręczna praca włoskich specjalistów to gwarancja unikalnego produktu. Skóry te dzięki naturalnym walorom i oryginalnemu wykończeniu znajdują zastosowanie nie tylko na podłogach. Popularne są również w produkcji mebli tapicerowanych i akcesoriów tj. np. poduszki czy abażury.

Emilia Kasperczak