Panda Security zapewnia bezpieczeństwo użytkownikom routerów PENTAGRAM

Oprogramowanie Panda Antivirus Pro jest dołączane do nowych routerów bezprzewodowych marki PENTAGRAM. Program wyposażony jest w dwukierunkowy firewall, monitor sieci Wi-Fi, odpowiedzialny za ochronę przed intruzami oraz system zapobiegania wtargnięciom, blokujący wszelkie próby wykorzystania luk w zabezpieczeniach komputera. Wspólna oferta Panda Security i PENTAGRAM zapewnia użytkownikom najwyższy poziom bezpieczeństwa w internecie i sieci Wi-Fi.

Dzięki zapoczątkowanej wiosną br. współpracy pomiędzy Panda Security Polska oraz PENTAGRAM Europe, program zabezpieczający Panda Antivirus Pro jest dołączany do najnowszej linii routerów PENTAGRAM Cerberus. Półroczną wersję rozwiązania Panda Security klienci otrzymają w modelu P6381-3, obsługującym standard „g” oraz P6361, pracującym w najnowszym standardzie „n”. Wspólna oferta obu firm zapewnia użytkownikom sieci bezprzewodowych maksymalny poziom bezpieczeństwa w internecie.

„Użytkownicy domowi coraz chętniej wybierają bezprzewodowy sprzęt sieciowy. Powinni jednak pamiętać, że sieci Wi-Fi należy chronić w szczególny sposób, gdyż to właśnie one są niezwykle podatne na ataki cyberprzestępców” – mówi Adam Żelazko, Product Manager z Panda Security Polska.

Z kolei Radosław Majkowski, Product Manager z PENTAGRAM Europe, stwierdza: „Nawiązując współpracę z Panda Security kierowaliśmy się istotą należytego zabezpieczenia łącz naszych klientów. Nasze kompleksowe rozwiązania idealnie komponują się z oprogramowaniem Panda Antivirus Pro. Ten fakt zadecydował o podjęciu współpracy”.

Panda Antivirus Pro to program, który kompleksowo chroni komputer przed znanymi i nieznanymi zagrożeniami internetowymi. Rozwiązanie jest proste i wygodne w obsłudze, ponadto minimalnie wykorzystuje zasoby systemowe komputera. Program zawiera dwukierunkowy moduł firewall oraz monitor sieci Wi-Fi. Panda Antivirus Pro jest oparty na systemie Kolektywnej Inteligencji i Technologiach TruPrevent, dzięki którym skutecznie walczy z najnowszymi i najbardziej zaawansowanymi zagrożeniami.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu