Nowy sklep online z bielizną erotyczną

Na prezent, wspólne zmysłowe noce, inspirując pożądanie – bielizna erotyczna została stworzona właśnie po to. Marka, którą doceniają  Polacy właśnie w tej kategorii, to Obsessive. W tym roku ponownie otrzymała Złoty Laur Klienta 2009. Wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentów, stworzono nowy sklep z bielizną erotyczną – obsessive24.pl

Haleczki, kostiumy, gorsety oraz koszulki i stringi. Wszystkie produktu dostępne przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Sklep online obsesisve24.pl to nowości, promocje oraz największy wybór bielizny erotycznej marki Obsessive.

Sklep posiada ciekawe kategorie: Seksowna Panna Młoda, Różowe i zmysłowe, Włoskie smaki, Odważnie na plaży, które ułatwiają nawigację na stronie. Wszystkie produkty można dokładnie obejrzeć – umożliwiają to zdjęcia detali. Bardzo łatwo można wyszukać nowości, bestsellery czy promocje.

Marka Obsessive została nagrodzona w tym roku Złotym Laurem Klienta. Wyróżnienie oczywiście jest tym cenniejsze, iż przyznaje je jury złożone wyłącznie z konsumentów. Jest to również dowód na to, iż posiadanie w garderobie bielizny erotycznej nie jest dewiacją, a inspiracją.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu