Nowy Manager w TEQUILA\Polska

Karolina Siemieniako awansowała w agencji marketingu zintegrowanego TEQUILA\Polska na stanowisko Account Manager. Karolina rozpoczęła karierę  w agencji 3 lata temu od zwycięstwa w drugiej edycji konkursu stażowego „TEQUILA\ dla najlepszych”.

Karolina Siemieniako jest absolwentką Wydziału Towaroznawstwa Akademii Ekonomicznej w Poznaniu (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny), na którym uzyskała dyplom magisterski managera produktu. Ponadto zdobyła licencjat z filologii angielsko – hiszpańskiej w Wyższej Szkole Języków Obcych w Poznaniu.

Karolina, z agencją TEQUILA\Polska związana jest od lipca 2005 roku. Do firmy trafiła w rezultacie zwycięstwa w konkursie „TEQUILA\ dla najlepszych”. Po odbyciu stażu w dziale obsługi klienta, dołączyła do zespołu agencji na stałe.  Do tej pory pracowała dla takich klientów jak: Kompania Piwowarska i Maspex Wadowice, realizując wiele dużych ogólnopolskich akcji promocyjnych m.in. „Tyskie Biesiady”, „2 Żubry i Spokój” oraz „Build a plane and fly to Poland”. Przed awansem na Account Managera Karolina Siemieniako pełniła funkcję Senior Account Executive.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu