Komfort w CH Zakopianka w Krakowie

Nowo otwarty salon ma łączną  powierzchnię 853 mkw. Asortyment sklepu obejmuje szeroki wybór paneli i podłóg drewnianych oraz dywanów, wykładzin dywanowych i elastycznych.  Ponadto Komfort oferuje klientom porady specjalistów z zakresu aranżacji wnętrz, a także usługi związane m.in. z transportem i montażem zakupionych produktów.

Kolejny sklep sieci to konsekwencja realizacji strategii spółki zakładającej ekspansję na polskim rynku artykułów wyposażenia wnętrz. Koncepcja rozwoju sieci KOMFORT zakłada oferowanie klientom wysokiej jakości pokryć podłogowych, zróżnicowanych cenowo i inspirowanych najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz. KOMFORT ze 134 sklepami, jest już obecny we wszystkich dużych miastach w Polsce. A od niedawna również w Czechach. Teraz otwiera kolejne sklepy w atrakcyjnych lokalizacjach w dużych miastach oraz dociera z największą kolekcją podłóg do mieszkańców mniejszych miejscowości.

Adres sklepu: Kraków, ul. Zakopiańska 62

Godziny otwarcia: pon. – sob.: 9.00 – 21.30; niedziela: 9.00 – 19.30

Nowe branże w sklepach KOMFORT

Sieć KOMFORT to największy w Polsce specjalista rynku pokryć podłogowych. Od niedawna firma rozpoczęła proces poszerzania swojej oferty o kolejne branże wyposażenia wnętrz. W maju w Łodzi otwarty został pierwszy z nowych działów sieci Tkaniny Dekoracyjne, od lipca natomiast ruszyła kolejna branża Drzwi w sklepie w Grudziądzu. Tkaniny dekoracyjne obejmują ponad 700 wzorów firan i zasłon oraz dodatków do ich mocowania i upięcia. Oferta drzwi obejmuje kilka tysięcy wzorów.

– „Decyzja o wprowadzeniu kolejnych branż jest elementem strategii intensywnego rozwoju firmy, zakładającej rozszerzanie oferty sieci KOMFORT o nowe kategorie produktów. Połączenie na jednej sali sprzedaży tkanin dekoracyjnych z ofertą podłóg i drzwi da nam szansę zwielokrotnienia liczby transakcji oraz częstotliwości odwiedzin naszych sklepów. Skala działalności firmy, międzynarodowe kontakty z dostawcami, znajomość najnowszych trendów oraz doświadczenie w branży wyposażenia wnętrz pozwala nam optymistycznie oceniać perspektywy dla nowo uruchamianych branż.”- powiedział Jerzy Szkwarek, Prezes firmy Sklepy KOMFORT.

Nowe działy sukcesywnie wprowadzane są do wybranych sklepów KOMFORT w kraju. Pierwsze stoiska z dekoracjami okiennymi powstały w salonie w Łodzi, przy ul. Włókniarzy oraz w Gorzowie przy ul. Piłsudskiego 57. W Gorzowie natomiast otworzono pierwszy dział Drzwi. Kolejne stoiska z tkaninami uruchomione zostaną w ciągu najbliższych 2 tygodni w Warszawie przy ul. Wiolinowej, w Gdyni przy ul. Morskiej oraz Olsztynie ul. Pstrowskiego, gdzie powstaje również następna ekspozycja drzwi. W sierpniu nowe działy powstaną w kolejnych sklepach w Łodzi, Warszawie i Toruniu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu