K2 Motion kręci

W ciągu półtora roku funkcjonowania na rynku dział produkcji video K2 Motion zrealizował ponad 40 produkcji. Podsumowuje on swoje działania w najnowszej produkcji – showoreel’u przedstawiającym najważniejsze realizacje. Do obejrzenia na: http://www.k2motion.pl/.

Wśród Klientów K2 Motion są takie marki jak: Burger King, Coca-Cola, Ikea, Kruk S.A.,  MNiSW, Nokia, Open Finance, PLAY, Pracuj.pl, Raiffesisen Bank, Volvo.

Zrealizowane projekty zyskały uznanie jury konkursów tj. Webstar Festival, Golden Arrow, oraz Kreatury.

K2 Motion to zespół 5 osób: reżysera, producenta, dwóch motion designerów, nadzorowany przez Arka Szulczyńskiego, Dyrektora Innowacji K2. K2 Motion odpowiada za realizacje produkcji filmowych na potrzeby e-marketingu, począwszy od stworzenia koncepcji kreatywnej aż po finalny produkt. Zakres usług działu obejmuje wszystkie realizacje wideo, zarówno te dedykowane do Internetu, czyli video-ads, reklamy wirusowe, sekwencje wideo na serwisach internetowych i w prezentacjach, jak również produkcje do telewizji.

K2 Internet SA jako pierwsza agencja interaktywna w Polsce otworzyła w ramach swoich struktur w pełni funkcjonujący dział produkcji wideo. Posiadanie kluczowych osób na każdym poziomie (preprodukcja, produkcja i postprodukcja) pozwala agencji w pełni kontrolować i oferować najwyższą jakość produkcji video.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu