Interactive Solutions dla Teatru Ateneum

Interacive Solutions przygotowuje stronę warszawskiego Teatru Ateneum. Zmiana ma na celu kreację nowej identyfikacji wizualnej Teatru w Internecie.

Strona zyska przejrzystą nawigację i rozbudowę merytoryczną niemal wszystkich działów tematycznych. Prace programistyczne obejmą rozwinięcie dotychczasowych (newsletter, sprzedaż biletów on-line) oraz udostępnienie zupełnie nowych funkcjonalności. Strona powiązana będzie z portalem społecznościowym Facebook.pl i kanałem na Youtube.pl.

– Zdecydowaliśmy się na współpracę z IS, gdyż dział kreacji tej agencji świetnie zrozumiał nasze potrzeby. Ateneum to scena z tradycjami, która pozostaje otwarta na nową estetykę, teksty i publiczność. Dotychczasowa strona Teatru nie stanowiła spójnej całości estetycznej i  nie współgrała ze zmianami, jakie zachodzą w naszym repertuarze. IS ideę nowej strony opiera na wykorzystaniu kolorystyki logo Teatru oraz przetworzeniu motywu pasów obecnych na afiszach Teatru. Tradycyjne elementy, które od lat stanowią wizytówkę Ateneum zostaną połączone z nowoczesnym designem. To rozwiązanie najlepsze z możliwych. – mówi Patryk Czaplicki, specjalista ds. promocji Teatru Ateneum.

Nowa odsłona www.teatrateneum.pl planowana jest na początek października 2009.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu