FOXlife w Okienku UPC

Od dziś  abonenci wszystkich pakietów analogowych usługi telewizyjnej UPC mogą dzięki ogólnodostępnemu Okienku UPC oglądać filmowy kanał FOXlife. Jest on dedykowany wszystkim widzom pragnącym oglądać gwiazdy światowego kina w produkcjach, które zdobyły uznanie wśród widowni na wszystkich kontynentach. Kanał FOXlife jest dostępny w pakiecie Select i Max Telewizji Cyfrowej UPC, a przez najbliższy tydzień będą mogli się z nim zapoznać klienci UPC mieszkający w zasięgu usługi telewizji cyfrowej.

Dostępna w ofercie Telewizji Cyfrowej UPC stacja FOXlife emituje zarówno kultowe, jak i najnowsze seriale obyczajowe, komediowe, sensacyjne, science fiction oraz programy typu reality show. W bogatej ofercie kanału FOXlife znajdują się tak znane seriale, jak m.in. Ally McBeal, Gotowe na wszystko, Chirurdzy, Ekipa, czy Brzydula Betty. Dużą popularnością cieszą się także programy reality show – Stylista, Myślisz, że umiesz tańczyć?, America’s Next Top Model. Są to produkcje pochodzące z największych amerykańskich studiów filmowych, m.in. ze studia 20th Century Fox. Większość z nich jest prezentowana po raz pierwszy na polskich ekranach.

Od dziś, dzięki Okienku UPC z ofertą kanału FOXlife mogą zapoznać się klienci usługi telewizyjnej UPC korzystający ze wszystkich pakietów analogowych w aglomeracji warszawskiej i katowickiej, Krakowie, Wrocławiu, Opolu, Trójmieście, Szczecinie, Bydgoszczy, Lublinie i Kielcach.

W Okienku UPC emitowane są najbardziej atrakcyjne propozycje programowe dostępne w sieci UPC. Dzięki temu wszyscy klienci korzystający z oferty analogowej mogą zapoznawać się z propozycjami programowymi dostępnymi w usłudze telewizji cyfrowej UPC. Okienko UPC cieszy się dużą popularnością wśród abonentów telewizji analogowej. Do tej pory mogli oni za jego pośrednictwem zapoznać się m. in. z takimi kanałami jak: Cartoon Network, Boomerang, Da Vinci Learning, Baby First TV, JimJam, Nickelodeon, Universal Channel, BBC Knowledge, Discovery Travel & Living, Viasat Explorer, TV1000, Kino Polska, czy AXN SciFi.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu