Weekend z Vita Clinic w Parku

Bezpłatne konsultacje i porady dietetyka, pomiar tkanki tłuszczowej, ocena składu masy ciała oraz wiele innych cennych wskazówek na temat zdrowego stylu życia – to wszystko już  w nadchodzący weekend w Parku.

Do Vitamin Shop w Parku Handlowym Auchan Bielany koniecznie muszą zajrzeć wszyscy zainteresowani zrzuceniem zbędnych kilogramów. Bezpłatnych porad dotyczących nadwagi udzielać będzie dietetyk z Vita Clinic, który dobierze właściwą dietę, zmierzy tkankę tłuszczową oraz oceni skład masy ciała.

Vita Clinic to specjaliści w dziedzinie skutecznego odchudzania. Swoją  ofertę kierują przede wszystkim do osób, które od wielu lat bezskutecznie zmagają się z problemem nadmiernej masy ciała i mimo nieskończonej ilości prób, wciąż przybierają na wadze, tracąc powoli resztę sił i nadziei. Ze swoimi klientami pracują krok po kroku, w szczegółowy i profesjonalny sposób opracowując im terapię, w skład której wchodzi m.in. indywidualnie dobierana zbilansowana dieta, która zawierająca niezbędne suplementy odżywcze oraz program ćwiczeń.

Porady będą  odbywać się:

  • w sobotę, 18 lipca, w godzinach 12:00-18:00,
  • w niedzielę, 19 lipca, w godzinach 12:00-17:00.
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu