Seminarium dla Architektów i Projektantów Wnętrz

Podczas Targów IDEALNY DOM I WNĘTRZE 2009, w dniach 4-6.09 w EXPO XXI w Warszawie zorganizowane zostanie Seminarium dla Architektów i Projektantów Wnętrz. Tegoroczna tematyka seminarium poświęcona jest prawie w całości stylizacji przestrzeni mieszkalnej, a motywem przewodnim tego spotkania będzie ekologia, energooszczędność, ergonomia i eko-design.

Gościem specjalnym seminarium będzie Pani Paola Govoni z magazynu World Furniture, której wykład dotyczyć będzie  trendów we włoskim dizajnie mebli w odniesieniu do sytuacji ekonomicznej wielu państw europejskich.

Wzrost zainteresowania usługami specjalistów wśród inwestorów dysponujących ograniczonym budżetem wymaga od projektanta bardzo kreatywnego podejścia do wykorzystania dostępnych na rynku produktów. Ramy budżetowe wymuszają na stylistach wymyślanie kolejnych sposobów na stworzenie oryginalnego, ciekawego i stylowego projektu z użyciem niedrogich i ogólnodostępnych materiałów.

Seminarium, które proponujemy Państwu ma na celu pomoc w dotarciu do różnorodności na rynku oraz pokazanie tendencji i nowości w aranżacjach. Ponadto targi same w sobie na pewno uzupełnią tę wiedzę, gdyż dadzą możliwość porównania produktów na stoiskach wystawców i  w bezpośrednich rozmowach z producentami i dystrybutorami dowiedzenia się niezbędnych szczegółów.

Zapraszamy Państwa do udziału w Seminarium dla Architektów i Projektantów Wnętrz. Odbędzie się ono 4.09, w Sali B na I piętrze EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. To wyjątkowa okazja, aby w kompleksowy sposób, w teorii i praktyce, zapoznać się z najnowszymi tendencjami na rynku. Udział w semianrium jest bezpłatny.

Prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia i przesłanie do biura Agencji SOMA faxem 22-649 76 83 lub e-mailem na adres zuzanna.kuhl@agencjasoma.pl

Zgłoszenia przyjmujemy do 31.08.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu