Infor w grupie najbardziej wpływowych firm technologicznych na świecie wg badania Aberdeen Group

Infor ogłosił dziś, że badanie Aberdeen Group, przeprowadzone pośród ponad 1600 przedsiębiorców w 36 krajach zaliczyło Infor do grupy najbardziej wpływowych, prywatnych firm technologicznych. Badanie to jest częścią raportu analizującego stan rynku w 2009 roku („2009 State of the Market: Mid Year Insights Report”). W raporcie znalazł się ranking dwudziestu pięciu dostawców technologii, firm które w ciągu ostatniego roku miały największy wpływ na przedsiębiorstwa respondentów. W tym roku Infor przesunął się o 5 pozycji do góry, zajmując 13 miejsce. Należy zauważyć, że jest jedyną prywatną spółką znajdującą się na tej liście.

Raport “The 2009 State of the Market: Mid-Year Insights” podkreśla najlepsze praktyki z dziedziny zarządzania klientami, pracownikami, produktami, usługami i technologiami informacyjnymi w dzisiejszym zmiennym rynku. Aberdeen ustaliła ranking sprzedawców technologicznych przeprowadzając ankiety. Respondenci badania mieli wymienić trzy firmy technologiczne, które mają największy wpływ na ich codzienną działalność. Infor znalazł się na 13 miejscu, wyprzedzając m.in. AT & T, Intel i Adobe.

„To wyróżnienie jest świadectwem naszej strategii firmowej, której sednem jest  pomoc naszym klientom w rozwijaniu działalności przy użyciu efektywnych rozwiązań, które zapewniają najwyższą wartość” mówi Jim Schaper prezes Infor. „Zajęcie tak wysokiego miejsca w rankingu  Aberdeen jest dla nas wyróżnieniem i pokazuje zarazem jak wielkiego kroku dokonaliśmy poprzez innowacyjne oferty, takie jak Infor Flex i Infor MyDay, by wyjść naprzeciw zmieniającym się potrzebom naszych klientów.”

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu