CSF Polska triumfuje na międzynarodowym konkursie Microsoft Partner Program Awards 2009

Platforma one4all autorstwa CSF Polska zwyciężyła w konkursie Programu Partnerskiego Microsoft w kategorii Partner of the Year Microsoft Dynamics Ax dla Europy Środkowo-Wschodniej. Innowacyjne rozwiązanie  dedykowane do zarządzania firmami, instytucjami publicznymi i uczelniami wyższymi, pokonało kilkadziesiąt tysięcy zgłoszeń z całego świata.  

Nagroda ta jest najwyższym wyróżnieniem dla firm partnerskich, które opracowały innowacyjne rozwiązania na przestrzeni ostatnich lat. Wyróżnienia przyznawane są w 26 kategoriach. Tegoroczna ceremonia ogłoszenia wyników i wręczenia nagród odbyła się 14 lipca 2009 r. w Nowym Orleanie, podczas Światowej Konferencji Partnerów Microsoft.

Jesteśmy dumni, że nasze rozwiązanie zostało zauważone na arenie międzynarodowej. Zwycięstwo potwierdza, że idea opracowania rozwiązania, które będzie zorientowane na optymalizację różnorodnych procesów zarządczych, komunikacyjnych oraz analitycznych była słuszna. Nagroda pokazuje, że nie tylko Klienci, którzy nam dotychczas zaufali, ale także Microsoft – światowy potentat w tworzeniu rozwiązań IT – potwierdził  wartość takiego rozwiązania. Mamy nadzieję, że dzięki uniwersalności platformy uda się nią zainteresować również firmy zagraniczne i stworzyć sieć partnerską – powiedział Maciej Czernaś, Vice-Prezes Zarządu CSF Polska.

one4all to kompleksowe rozwiązanie znajdujące szerokie zastosowanie w zarządzaniu firmami, instytucjami publicznymi oraz uczelniami wyższymi. Rozwiązanie zbudowane jest w oparciu o sprawdzoną technologię i środowisko systemów Microsoft. Dzięki wykorzystaniu one4all usprawniona zostaje zarówno operacyjna, jak i strategiczna działalność organizacji. Innowacyjność platformy na skalę światową, potwierdzona w opinii wydanej przez Instytut Technologicznych Systemów Informacyjnych Politechniki Lubelskiej, przejawia się także w zorientowaniu rozwiązania na obsługę zaawansowanych aktywności usługowych (SOA – Services Oriented Architecture), co pozwala na kontrolowanie i podnoszenie jakości wszystkich działań, jakie są realizowane przez użytkownika platformy one4all. Z rozwiązania korzysta Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, Mercor S.A., Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich, Terma Technologie. Obecnie trwają prace wdrożeniowe na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu