Archiwum Piar.pl na wakacje

Tagi:

Co dwa tygodnie na stronie www udostępniane będą kolejne archiwalnych wydań Piar.pl. Wraz z nadejściem lata udostępniamy numery: (3) maj/czerwiec oraz (4) lipiec/sierpień 2005. Znaleźć w nich można tematy nawiązujące do czasów wakacji, m.in. o promowaniu się browarów czy wizerunku PKP, z którego usług pewnie jeszcze będzie nam dane skorzystać tego lata.

Oba numery zawierają również wiele innych, ciekawych artykułów, związanych zarówno z teorią jak i praktyką public relations, m.in. rozmowy o PR strategicznym z Jamesem i Larissą Grunig, teksty o wizerunku polityków czy sposobie nauczania PR na uczelniach w Polsce. Ponadto na łamach magazynu opublikowane zostały przedruki artykułów z zagranicznych pism branżowych: rosyjskiego Sovetnika i niemieckiego Pressesprechera, oraz artykuły naukowe z Journal of Public Relations Research.

Piar.pl w wydaniu elektronicznym to świetne źródło informacji związanych z branżą oraz nauką public relations. Zapraszamy do korzystania z otwartych zasobów i ściągania tekstów ze strony.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu