ZyXEL – zwiększona dostępność produktów. eD’system Poland został oficjalnym dystrybutorem produktów ZyXEL’a

Dzisiaj ZyXEL rozpoczął współpracę z firmą eD’system Poland, dystrybutorem technologii informatycznych. Dzięki podpisanej umowie znacznie zwiększy się dostępność produktów ZyXELa w Polsce.

Od 15 lipca produkty marki ZyXEL dostępne są w ofercie firmy eD’system Poland. W chwili obecnej, eD’system posiada największy w środkowej Europie magazyn urządzeń ZyXEL’a, co od chwili obowiązywania umowy przekłada się na znaczny wzrost dostępności urządzeń producenta w Polsce.

„Cieszymy się z nawiązania współpracy z firmą eD’system Poland i jednocześnie liczymy na to, że tym samym uda nam się przenieść na polski grunt część pozytywnych doświadczeń ze współpracy z eD’system Czech, będącym jednym z największych dystrybutorów ZyXEL’a w Europie”  – powiedział Marcin Michalski, Country Manager w ZyXEL Communications Poland – „eD’system działa na polskim rynku od 3 lat i jako jedna z niewielu firm oparła się skutkom globalnego kryzysu – udało im się to osiągnąć dzięki polityce nakierowanej na indywidualne podejście oraz osobisty kontakt i współpracę z partnerami, co idealnie pokrywa się ze strategią firmy ZyXEL”

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu