Zespół Freak Studio powiększa się

Do zespołu poznańskiej agencji interaktywnej Freak Studio dołączyła nowa osoba. Nowy członek zespołu wzmocni zespół kreatywny. stelmaszykSzymon Stelmaszyk objął w agencji interaktywnej stanowisko senior designera. Stelmaszyk ma bogate doświadczenie w pracy grafika. Wcześniej związany był z wielokrotnie nagradzanymi agencjami interaktywnymi w Londynie: między innymi De-Construct i Playgroup. Brał udział w realizacji projektów dla takich klientów jak: Adidas, BBC, Camelot, Eurostar, MTV czy Panasonic.

Szymon Stelmaszyk będzie odpowiedzialny za kreację realizowanych przez Freak Studio projektów. Do jego zadań należeć będzie projektowanie layoutów serwisów WWW, animacji i aplikacji webowych oraz materiałów marketingowych.

„Zdecydowaliśmy się na powiększenie zespołu kreatywnego ze względu na ciągły rozwój agencji i rosnącą liczbę realizowanych projektów. Szymon jest uznanym w branży grafikiem i ma na swoim koncie wiele ciekawych projektów.” – mówi Maciej Kolasiński, dyrektor kreatywny Freak Studio.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu