Wizz Air uruchomi nowe trasy z Budapesztu i Sofii

Tagi:

Wizz Air, największa nisko-kosztowa linia lotnicza w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej ogłosił dziś dalszą rozbudowę siatki połączeń. Już 21 września rozpoczną się loty z Budapesztu do Dusseldorfu (Weeze), a 25 października z Sofii do Eindhoven. Do Dusseldorfu Wizz Air będzie latał 3 razy w tygodniu, z kolei do Eindhoven przewoźnik zaoferuje 2 loty tygodniowo.

Ponadto trasa z Warny do Londynu Luton zostanie na stałe dodana do siatki połączeń  Wizz Air. Do tej pory przewoźnik oferował na tej trasie jedynie letnie loty.

Bilety na nowe połączenia są już w sprzedaży w promocyjnych cenach zaczynających się od 17.49 euro (przelot w jedną stronę, cena zawiera opłaty i podatki) na stronie wizzair.com oraz pod numerem infolinii 0 703 50 30 10.

Trasa do Dusseldorfu to już 40, a do Eindhoven 41 połączenie, jakie Wizz Air uruchomi w 2009 r.

Wizz Air rozbudowuje również siatkę połączeń z Polski. W ubiegłym tygodniu przewoźnik ogłosił dodanie trzeciego samolotu do bazy w Gdańsku, uruchomienie dwóch nowych połączeń z tej bazy do Mediolanu Bergamo i Eindhoven oraz zwiększenie częstotliwości lotów na już istniejących trasach.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu