Trójwymiarowy Bombay Sapphire

Dżin Bombay Sapphire słynie ze swojego wyjątkowego opakowania. Teraz alkohol można podziwiać w wyjątkowym, trójwymiarowym pudełku. Producenci alkoholu gwarantują, że dostarczy on wrażeń nie tylko smakowych, ale też i wizualnych.  

Szafirowe wariacje

bs_bok_opakowaniaWyjątkowy smak dżinu Bombay Sapphire zasługuje na wyjątkową oprawę. Dlatego właśnie producenci alkoholu przygotowali specjalną edycję dżinu, w wyjątkowym opakowaniu. Szafirowa butelka została zamknięta w eleganckiej metalowej puszce. Nowe opakowanie jest niezwykle oryginalne, ponieważ jego wygląd zmienia się, gdy patrzymy na nie pod różnym kątem. W zależności od tego jak obrócimy metalową puszkę, etykieta na niej delikatnie się zmienia. Narysowane na niej kieliszki i butelka sprawiają wrażenie jakby znajdowały się w ciągłym ruchu. W Polsce gin Bombay Sapphire w wyjątkowym opakowaniu z efektem 3D, dostępny będzie w limitowanej edycji 1000 sztuk.

Sztuka designu

Designerskie opakowanie będzie idealne na specjalne okazje, zwłaszcza wtedy, kiedy butelkę dżinu Bombay Sapphire chcemy podarować komuś w prezencie. Oryginalna puszka jest też wspaniałym gadżetem dla miłośników sztuki. Opakowanie ma kształt przypominający butelkę słynnego ginu, jego podstawą jest charakterystyczny ośmiokąt. Producenci zachowali też kolorystykę opakowania – szafir i różne odcienie błękitu. Marka Bombay Sapphire od lat wspiera artystów i designerów na całym świecie. Zaangażowanie w promocję nowoczesnego designu wpłynęło też na specjalne opakowanie dżinu. Na puszce prezentowane są kieliszki nagrodzone w konkursie Bombay Sapphire Designer Glass Competition, organizowanym przez producentów alkoholu. Początki swojej kariery z marką Bombay Sapphire wiążą tak znani projektanci, jak Karm Rashid i Eva Zeisel – to właśnie ich projekty są prezentowane na nowym opakowaniu ginu Bombay Sapphire.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu