TETA na najwyższym podium

Wrocławska TETA zajęła pierwsze miejsce w kategorii ISV/Software Solutions Partner  w finale prestiżowego konkursu Solutions Microsoft Partner Program Awards 2009. Wręczenie nagród miało miejsce wczoraj o 2.00 w nocy polskiego czasu w Nowym Orleanie.

Sztandarowy produkt wrocławskiej spółki- TETA Constellation- UI Design Mode, zajął pierwsze miejsce wśród kilku tysięcy rywalizujących rozwiązań z regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Produkt TETY startował w kategorii ISV/Software Solutions Partner of the Year. – Nasze rozwiązanie jest na najwyższym światowym poziomie, ale również konkurencja należała do światowej czołówki. Tym bardziej jestem dumny, że TETA Constellation zajęła pierwsze miejsce w swojej kategorii – komentuje Jerzy Krawczyk, prezes TETY.

Konkurs powstał w celu uhonorowania najbardziej innowacyjnych rozwiązań wykorzystujących technologię. Wyróżnienia przyznawane są w 26 kategoriach. O laury w regionie Europy Środkowo-Wschodniej ubiegało się oprócz TETY, pięć innych polskich firm. – Po raz kolejny okazało się, że w dziedzinie najbardziej skomplikowanych technologii, polskie spółki nie mają się czego wstydzić i mogą bez kompleksów stanąć w szranki z największymi i najbardziej innowacyjnymi firmami technologicznymi na świecie. Nie tylko rywalizować, ale wychodzić z tej rywalizacji zwycięsko- podkreśla Jerzy Krawczyk.

TETA Constellation to zaawansowany pakiet ERP (system wspomagający zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa) zbudowany w nowoczesnej technologii .NET. Przeznaczony jest dla firm średniej i dużej wielkości. System jest w pełni zgodny z najnowszymi przepisami i standardami rachunkowości (w tym MSR). Priorytety działania pakietu to m.in. komfort pracy użytkownika oraz wygoda wprowadzania i wyszukiwania danych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu