Nowe osoby w dziale zarządzania nieruchomościami Colliers International

Do zespołu zarządzania nieruchomościami w Colliers International dołączyły trzy nowe osoby.

Magdalena Kalisz jako Property Manager odpowiada w Colliers International za zarządzanie nieruchomościami biurowymi. Jest licencjonowanym zarządcą nieruchomości. Obecnie odpowiada za projekt Deloitte House (d. Atrium City) w Warszawie. Magda posiada 4,5-letnie doświadczenie w obszarze zarządzania nieruchomościami komercyjnymi, które zdobyła pracując w Polsce i Wielkiej Brytanii, dla takich firm jak King Sturge oraz Sinclairs Estate Agency. Magda jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego.

Agnieszka Krzekotowska również objęła stanowisko Property Managera i odpowiada za zarządzenie projektem Horizon Plaza w Warszawie. Przed dołączeniem do Colliers International pracowała w DTZ Management, zdobywając doświadczenie zarówno w dziale finansowym firmy jak i property management, a jeszcze wcześniej w CitiBanku Handlowy.

Agnieszka była stypendystką w ramach programu Erasmus/Socrates. Ukończyła Uniwersytet Łódzki na kierunku Zarządzanie i Marketing o specjalizacji Zarządzanie Strategiczne oraz podyplomowe studia Zarządzania Nieruchomości w Wyżej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Robert Włodarczyk to z kolei nowy Technical Quality Manager w dziale zarządzania nieruchomościami Colliers International. Robert posiada bogate doświadczenie zawodowe i rozległą wiedzę w zakresie zagadnień technicznych, którymi będzie wspierał kolegów z zespołu w ich codziennej pracy. Ostatnio pracował jako Główny Inżynier Budynku w dwóch budynkach IBC, zarządzanych przez Quinland Private Golub Polska, o łącznej powierzchni 40.000 mkw. Wcześniej w spółce Metro Asset Management należącej do grupy Metro zajmował stanowisko Zastępcy Dyrektora ds. Facility Management. Odpowiadał mi.in. za zapewnienie serwisów technicznych dla urządzeń i instalacji dla wszystkich hal Makro Cash & Carry oraz centrów handlowych M1. Doświadczenie zdobył również jako Główny Inżynier w hotelu Intercontinental w Warszawie. Robert ukończył Politechnikę Warszawską.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu