Kalkulatory do zadań specjalnych

W tegorocznej kolekcji kalkulatorów Casio, poza modelami z serii ekologicznej znalazły się także kalkulatory z serii „Heavy Duty”. Urządzenia te charakteryzują się wysoką odpornością na wszelkie mechaniczne znamiona, powstałe w wyniku użytkowania sprzętu. Linia ta jest połączeniem solidnego wykonania, stylu oraz funkcjonalności.  

ds-2tv_lKalkulatory „Heavy Duty” polecane są szczególnie do pracy wymagającej częstego użytkowania. Urządzenia te wyposażone są w duże wyświetlacze LCD oraz specjalną technologię znakowania klawiszy. Klawiatura, dzięki wewnętrznemu oznaczeniu poszczególnych symboli, zabezpieczona jest przed wycieraniem, a przez to utrudnioną identyfikacją znaków. Wprowadzone w tej serii rozwiązania konstrukcyjne wzmocniły panel operacyjny, gwarantując nie zapadalność przycisków oraz ich ciche i miękkie użytkowanie. Modele wyposażone są w podwójne zasilanie, przy pomocy baterii oraz energii słonecznej.

„Seria Heavy Duty skierowana jest nie tylko dla tych, którzy potrzebują solidnego urządzenia do pracy w biurze. Ze względu na swoją konstrukcję, mogą okazać się szczególnie przydatne dla np. architektów, przedstawicieli handlowych, czy geodetów. Urządzenia te z powodzeniem sprawdzają się przy wysokiej intensyfikacji użytkowania.” – mówi Piotr Tomczak, specjalista ds. kalkulatorów firmy Casio.

W linii Casio „Heavy Duty” znajdują się modele DS-2TV i JS-20TV. Ceny kalkulatorów kształtują się od 80 do 130 zł. Sprzęty objęte są dwuletnią gwarancją.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu