HANNspree zdominuje targi elektroniki użytkowej IFA 2009

HANNspree, tajwański producent urządzeń elektroniki użytkowej od niedawna obecny w Polsce, zapowiada zdominowanie tegorocznych targów elektroniki użytkowej IFA (4-9 września). Uczestnikom tego wydarzenia trudno będzie ominąć przygotowane w tym celu 448 m2 powierzchni wystawienniczej, na której oprócz prezentacji nowych produktów zostaną zorganizowane liczne konkursy oraz loteria z główną nagrodą w postaci designerskiego telewizora HANNspree. Kolejne z wielu atrakcji to m. in. obecność najlepszych sportowców Superbike i Supersport oraz możliwość udziału i otrzymania tytułu mistrza w jednej z wielu rozgrywek w kosza w NBA JAM VAN.

Prezentacja produktów:

Demonstrując szerokie możliwości w projektowaniu wyglądu i rozwoju produktów, HANNspree przedstawi swoje portfolio urządzeń z segmentu elektroniki użytkowej, w tym pełną gamę monitorów oraz telewizorów LCD, cyfrowych ramek, netbooków oraz fotobudzików. Dodatkowo pokazanych zostanie wiele interesujących nowości z serii Novelty, która w przeszłości składała się z urządzeń o wyglądzie inspirowanym sportem i modą, a obecnie wzbogaci się o linię dużego rozmiaru telewizorów w pluszowych obudowach, na przykład w kształcie zebry, żyrafy, wielbłąda i polarnego niedźwiedzia.

Uczestnicy IFA jako pierwsi zobaczą także nową linię ekonomiczncych telewizorów z rodziny JOY, o przekątnych ekranu do 55 cali.

Drużyny HANNSpree Ten Kate Honda Superbike i Supersport:

7 września odbędzie się  pod znakiem spotkań z członkami sponsorowanej przez HANNspree drużyny Ten Kate Superbike oraz Supersport. Gwiazdy wyścigów motocyklowych: Carlos Checa i Jonathan Rea oraz zawodnincy Supersport: Andrew Pitt i Kenan Sofuoglu podpiszą autografy gości obecnych w tym czasie na stoisku HANNspree. Fani sportów motocyklowych znajdą swoich idoli w Sommergarten na terenie IFA.

NBA JAM VAN:

Przygotuj się na emocjonującą rozgrywkę w kosza!

W Sommergarten zostanie ustawiony NBA JAM VAN. Chcący odpocząć od obowiązków służbowych goście targów IFA będą mogli sprawdzić swoje umiejętności koszykarskie w starciu z rzeczywistych rozmiarów komputerowymi animacjami sławnych graczy NBA. Uczestnik rozgrywek obejrzy swoją animowaną postać na ogromnym ekranie LED i zagra w najnowszą, przygotowaną przez EA wersję NBA.

Loteria HANNspree:

W dniach 5-6 września zostanie zorganizowana loteria HANNspree TV, a każdy zwiedzający będzie mógł otrzymać od firmowej hostessy ulotkę uprawniającą do udziału w odbywającym się co 2 godziny losowaniu nagród.

Produkty HANNSpree zostaną zaprezentowane w hali 27, przy stoisku nr 430, podczas kiedy NBA JAM VAN oraz eventy Superbike/Supersport zdominują powierzchnię 400 m2 w Sommergarten.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu