Gotujmy.pl – już 15 000 przepisów

Dzięki kreatywności Internautów portal Gotujmy.pl zmienia się z dnia na dzień w rezerwat kulinarnych inspiracji. Proponowane na Gotujmy.pl potrawy oddają wielość świata natury. Dokładnie w połowie lipca 2009 roku użytkownicy dodali do Gotujmy.pl piętnastotysięczny przepis.

Gotujmy.pl – portal 15.000 pomysłów

Kuchnia jest oazą  różnorodności, czerpiąc swój czar z owoców świata flory. Smaki, zapachy, formy i kolory – to wszystko oddaje otaczającą  nas rozmaitość i jest wspaniałą podstawą dla kulinarnej zabawy.  Sporządzanie posiłków nie ogranicza się tylko do smacznego efektu końcowego, choć – nie zaprzeczajmy – jest to istotne! Chodzi też jednak o to, aby próbować, eksperymentować, otaczać się nowym smakiem, wpływać w nieznane aromaty. Nowy rekord portalu Gotujmy.pl – 15.000 kulinarnych receptur, świadczy o tym, jak wiele osób już znajduje radość w gotowaniu. Jest też idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę w kuchni.

Gotujmy.pl – kulinarne baśnie tysięcy propozycji

Gotujmy.pl dba o to, aby kuchnia nie był dla nas miejscem udręki i nudy. Nie na darmo gotowanie określa się jako sztukę kulinarną, sąsiadkę  literatury, teatru, malarstwa. Jeść musimy codziennie, a ucieczka w różnorodność jest jedynym sposobem na prozę dnia i znudzenie. Gotujmy.pl skupia w sobie całą wielość kulinariów. Na portalu można znaleźć przepisy na zupy, przystawki, dania główne z uwzględnieniem podziału na mięsa, ryby. Osobną zakładką mogą się poszczycić: okres świąteczny, który wymaga specjalnych pomysłów, dzieci i ich pragnienie na pyszności oraz osoby na diecie. Ważną sferą są przepisy z kuchni świata oraz czarowny i pyszny aspekt posiłków, czyli desery. Piętnaście tysięcy przepisów na różnego rodzaju potrawy potrafi wprowadzić nas w stan wielkiej przyjemności.

Gotujmy.pl – kulinarne podróże

Gotujmy.pl to jak wycieczka w nieznane. Efekty są czasem zaskakujące. Smakiem i zapachem potraw znalezionych w serwisie Gotujmy.pl możemy przywołać atmosferę latynoskiej ziemi, chłód Skandynawii czy zwiedzić kulinarnie wiele innych zakątków świata. I co najbardziej wyjątkowe, gotowanie to też podróż w czasie. Zakamarki tradycyjnej, polskiej kuchni nie raz przypominają o dzieciństwie, kuchni babci lub ukochanej cioci. Dlatego właściciele portalu Gotujmy.pl zachęcają do dzielenia się tym światem zmysłów z innymi.

–  Zapraszamy do wspólnego gotowania z serwisem Gotujmy.pl. Na użytkowników czekają nowe smaki, aromaty i inspiracje. Zachęcamy do brania udziału w konkursach, dzielenia się swoimi doświadczeniami na forum kulinarnym. Kolejny szczyt do zdobycia to 20 000 przepisów na kulinarne przygody – mówią właściciele Gotujmy.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu