ARBOinteractive Polska funduje płatny staż dla laureata konkursu IAB Polska

Grupa ARBOinteractive Polska ufundowała płatny staż  dla laureata ogólnopolskiego konkursu na najlepszą  pracę magisterską dotyczącą  reklamy internetowej.

Konkurs organizowany jest przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska i Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Nagrody w postaci Indeksu na podyplomowe studia z Marketingu Internetowego oraz płatnych staży w agencjach internetowych mają za zadanie umożliwienie uczestnikom rozpoczęcia pracy w ich wymarzonej branży.

„Zaangażowanie IAB Polska w akcje skierowane do studentów stanowi sygnał dla środowisk akademickich oraz zawodowych, iż branży reklamy internetowej kryzys jest obcy i nadal poszukiwani są tu nowi pracownicy” – mówi Robert Olszewski Dyrektor Sprzedaży w ARBOinteractive Polska. „Zdecydowana większość kadry ARBO rekrutowana jest spośród absolwentów uczelni wyższych, stąd nasze ochocze uczestnictwo w konkursie oraz nadzieja na znalezienie wśród jego uczestników ciekawych osobowości, które po okresie stażu będą mogły dołączyć do naszego zespołu” – dodaje.

W konkursie mogą  wziąć udział absolwenci dowolnej uczelni wyższej, którzy w okresie 1. stycznia 2007 – 1. lipca 2009 obronili prace magisterskie z zakresu marketingu internetowego. Zgłoszenia przyjmowane są do 24. lipca 2009 roku. Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się pod adresem http://www.iabpolska.pl/ogolnopolski-konkurs-na-najlepsza-prace-magisterska-z-zakresu-marketingu.html.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu