Aneta Jaworska: z TVP do IQS

Aneta Jaworska dołączyła do zespołu Grupy IQS. Jako kierownik ds. PR i Marketingu będzie odpowiedzialna za strategię komunikacji Grupy, koordynację działań marketingowych oraz kontakty PR.

aneta-jaworskaPoprzednio, przez siedem lat, pracowała w Telewizji Polskiej. Ostatnio jako Główny Specjalista w Biurze Marketingu i Promocji zajmowała się strategią marketingową anten ogólnopolskich i programów telewizyjnych oraz analizami telemetrycznymi. Z marketingiem związana jest też naukowo. Jako doktorantka Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie przygotowuje rozprawę doktorską na temat pozyskiwania i utrzymywania nabywców.

Przejście Anety Jaworskiej do Grupy IQS jest związane z nową strategią rozwoju firmy, zakładającą stworzenie realnej alternatywy dla scentralizowanych sieciowych agencji badawczych.

Alina Lempa, Dyrektor Zarządzająca i Członek Zarządu, podkreśla: „W aktualnej sytuacji rynkowej zależy nam, aby rynek przekonał się, że Grupa IQS, dzięki kompilacji metod i technik badawczych oraz niestandardowym narzędziom, dostarcza klientowi trafnych odpowiedzi na trudne, aktualne problemy biznesowe”.  Pomocne w tym względzie będą działania marketingowe.

„Priorytetowym celem będzie opracowanie i wdrożenie skutecznej strategii, która pozwoli na wzmocnienie wizerunku Grupy IQS jako wyspecjalizowanych firm z szeroką, zindywidualizowaną ofertą dla klienta” – komentuje Aneta Jaworska.

Z firmy odchodzi jednocześnie Michał Berezowski, dotychczasowy PR Director.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu