Wyprawa na Sri Lankę z MK Tramping

Zbliża się  zakończenie konkursu fotograficznego Kiperiada, zorganizowanego przez Bio-Active wraz z podróżniczką  Beatą Pawlikowską i MK Tramping!

Na zwycięzcę  czeka niezapomniana wyprawa na wyspę Cejlon zorganizowana przez Biuro Organizacyjne MK TRAMPING,  specjalizujące się w ekscytujących wyprawach dla małych grup, w egzotyczne rejony świata. Do zadań zwycięzcy będzie należało zrobienie fotoreportażu z pasjonujących miejsc pobytu na wyspie, a będą to między innymi bogate w zabytki lankijskiej historii i kultury – Colombo, Kandy, Beruwela, plantacja herbaty w Dickoya, a także jedna z nielicznych na świecie hodowli słoni w Pinnawela. By nowo mianowany fotoreporter miał czym wykonać swoją pracę, otrzyma także najnowszą lustrzankę Olympusa E-620!

swiatynia_zeba1

Oprócz zwycięzcy konkursu fotograficznego, na Cejlon ruszą również z Beatą Pawlikowską  dwaj inni uczestnicy. Kiper Bio-Active Jarosław Kosiński wraz Beatą Pawlikowską odkryli nowy rodzaj herbaty – herbatę parzącą się na niebiesko. Ukryli ją w dwóch opakowaniach herbacianych produktów. Dwa dodatkowe miejsca na wyprawie na Sri Lankę przeznaczone są dla szczęściarzy, którzy je odnajdą. Można także wygrać nagrody dodatkowe – wystarczy w opakowaniu herbaty odnaleźć naklejki z ich symbolami!

Wszystkich zwycięzców konkursu poznamy do 31 lipca, kiedy zakończą się obrady Jury, w którego skład wchodzą fotografowie Wacław Wantuch i Zygmunt Novak, podróżniczka Beata Pawlikowska i kiper Bio-Active Jarosław Kosiński.

Szczegóły konkursu i plan wyprawy na stronie klubowej Bio-Active: http://www.herbataipodroze.pl. Informacje również na oficjalnej stronie Biura MK TRAMPING: http://www.mktramping.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu