Profesjonalne videotesty na Skąpiec.pl

Serwis porównujący ceny Skąpiec.pl nawiązał współpracę z portalem technologicznym VideoTesty.pl. W ramach współpracy VideoTesty.pl będą dostarczać do Skąpiec.pl wysokiej jakości kontentu w postaci multimedialnych prezentacji wideo.

Na tę chwilę Skąpiec.pl prezentuje około stu filmików, m.in. w takich kategoriach jak:

  • telefony GSM
  • aparaty fotograficzne
  • notebooki
  • nawigacje GPS

Dzięki intensywnemu rozwojowi serwisu VideoTesty.pl do końca roku na Skąpcu pojawi się kolejne 300 materiałów, również w zakresie sprzętu RTV i AGD.

– Nawiązanie współpracy z VideoTesty.pl to kolejny ukłon w stronę naszych użytkowników. Staramy się  maksymalnie ułatwić im wybór między danymi produktami oraz podjęcie decyzji zakupowej –  wyjaśnia Monika Janiszewska, specjalista ds. PR serwisu.

Osoby korzystające ze Skąpiec.pl mogły do tej pory zapoznać się z komentarzami na temat produktów (dodawanymi przez samych kupujących) oraz tzw. opiniami eksperckimi (profesjonalnymi recenzjami sprzętu pochodzącymi z branżowych wortali).

Multimedialne prezentacje stanowią  idealne dopełnienie wspomnianych treści. Do ich  największych atutów można zaliczyć atrakcyjność wizualną, emocjonalność przekazu oraz angażowanie odbiorcy w przekazywane treści.

– Z serwisem VideoTesty.pl łączy nas wspólna idea: pomaganie internautom w dokonywaniu świadomych i trafnych zakupów. Materiały dostarczane przez naszego partnera cechują się wysoką jakością i jesteśmy przekonani, że okażą się pomocne dla użytkowników Skąpiec.pl  – mówi Janiszewska.

– Zależy nam na tym, aby videotesty trafiły bezpośrednio w miejsca, gdzie internauta szuka informacji na temat sprzętu elektronicznego. Są  to zarówno porównywarki cen, takie jak Skąpiec.pl, ale i również  sklepy internetowe oraz aukcje internetowe. Nasze materiały wideo są dostępne za darmo dla wszystkich podmiotów chcących zamieścić je na swoich stronach. Z badań wynika, że wideo nie tylko znacznie uatrakcyjnia stronę internetową, ale również zwiększa jej efektywność sprzedaży o około 30 proc. oraz – co najważniejsze – odciąża pracowników call center od niepotrzebnych pytań dotyczących np. wyglądu produktu –  powiedział Marcin Czajkowski, założyciel portalu VideoTesty.pl

Przykładowy materiał wideo: http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/414750_video/

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu