Multiscreen.TV – platforma video dla małych i dużych

Spółka Comtica (Grupa One-2-One) zaprezentowała nowy Multiscreen.TV – platformę do zarządzania treściami video. To jedyne na polskim rynku tak zaawansowane rozwiązanie, które pozwala dostawcom treści umieszczać materiały multimedialne w Internecie i równocześnie zarządzać reklamą video. Dzięki nowatorskiemu produktowi firma planuje umocnić swoją pozycję na rynku video w Internecie.

Dla wydawców, właścicieli portali, marketerów przygotowaliśmy jedno uniwersalne narzędzie, umożliwiające kompleksowe administrowanie treścią i zamieszczanie reklam w playerze video  – mówi Piotr Szostak, prezes zarządu Comtiki.

Dzięki nowatorskiemu modelowi biznesowemu opartemu o rozliczanie w ramach wykorzystanego czasu emisji, Multiscreen.TV staje się dostępny nawet przy niewielkim zakresie działalności sewisów internetowych. Najbardziej zyskają specjalistyczne i niszowe serwisy oraz portale, których znaczenie rośnie w dobie kryzysu na rynku reklamowym. Narzędzie mogą także wykorzystywać serwisy korporacyjne w ramach działań autopromocyjnych.

Rozwiązanie już teraz budzi zainteresowanie dotychczasowych i potencjalnych klientów Comtiki. Z Multiscreen.TV korzystają marki wydawnictwa Marquard Media Polska, m.in. TV CKM.pl, a także Tivi.pl, Nicola.pl.

Nasze analizy, ale także światowe trendy wskazują,  że na polskim rynku dynamicznie będzie wzrastało zainteresowanie marketerów i mediów narzędziami do zarządzania reklamą  video w Internecie i w wersji dla telefonów komórkowych. Liczymy, że dzięki Multiscreen.TV znajdziemy się wśród liderów tego segmentu rynku – wyjaśnia Szostak.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu