Krówka oblana czekoladą

Tagi:

Chyba każdy z nas spróbował kiedyś krówki. Tym typowo polskim cukierkiem zachwycają się wszyscy, którzy go skosztują. Jedni wybierają krówkę z ciągnącym się nadzieniem, a inni z kruchym. Na lato dla wszystkich miłośników „krówkowego” smaku Wawel oferuje czekoladę mleczną nadziewaną Krówką lub Krówkę kakaową.

Trudno znaleźć kogoś, kto nie lubi krówek. Wielu osobom cukierki te kojarzą się z dzieciństwem.

Był to przysmak, którym zajadały się wszystkie dzieci na podwórku. Miłe wspomnienia sprawiają, że lubimy do niego wracać.

Dzisiaj krówkami zajadają się wszyscy – nie tylko dzieci. Wielbiciele krówek dzielą się na dwie grupy: tych, którzy wolą kruche oraz tych, którzy wybierają ciągutki. Już teraz możesz kupić czekoladę mleczną nadziewaną Krówką lub krówkę kakaową firmy Wawel.

Czekolada mleczna nadziewana Krówką to jedyna i oryginalna tabliczka mlecznej czekolady pełna krówkowego nadzienia. Doskonałe połączenie czekolady Wawel z mlecznym nadzieniem krówkowym mile zaskoczy każdego łasucha.

Krówka kakaowa to ręcznie produkowane krówki z najwyższej jakości surowców. Ich niepowtarzalny i wyjątkowy smak zachwyci każdego wielbiciela krówek. Teraz w ofercie produkt dostępny jest również w wersji o smaku kakaowym.

Sugerowane ceny:

Czekolada mleczna nadziewana Krówką 100g, cena: 3,20 zł

Krówka kakaowa, cena: 21,20 zł/kg

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu