CaraWeb v. 3.0 dla Generis Corp.

Firma Management Data Systems zakończyła trwający pół roku projekt rozwoju wersji 3.0 beta aplikacji CaraWeb. dla amerykańskiego przedsiębiorstwa Generis Corp

Przedmiotem projektu było przygotowanie podstawowych funkcjonalności aplikacji CaraWeb v3.0 w oparciu o Google Web Toolkit (GWT) z wykorzystaniem zaawansowanej biblioteki GXT.

CARA jest aplikacją  WWW, która pozwala na dostęp do różnych repozytoriów danych tj. Documentum / SharePoint / Alfresco w ramach jednego spójnego interfejsu. CARA integruje wszystkie standardowe aplikacje niezbędne do tworzenia, edycji, przeglądania, akceptacji i publikowania dokumentów. Najważniejsze cechy CARA:

  • większa wydajność i szybkość działania w porównaniu ze standardowymi interfejsami dostępowymi do Documentum, Sharepoint i Alfresco,
  • bardziej ergonomiczny i przyjazny dla użytkownika interfejs, który redukuje wiele funkcji z 7 kliknięć do jednego.
  • Zarządzanie cyklem życia oraz zadaniami w wielu repozytoriach
  • Konfiguracja, a nie kastomizacja, dzięki zastosowaniu DocConfigurator.

„CARA v.3.0 beta został entuzjastycznie przyjęta przez naszych klientów, m.in. Scheider Electric. Planujemy zakończyć pracę nad wersją 3.0 do końca 2009 roku. Dzięki współpracy z MDS przygotowaliśmy nowy innowacyjny interfejs, który pozwala naszym klientom na maksymalizację ROI z inwestycji poczynionych w technologie takie jak Documentum, Sharepoint czy Alfresco.” – powiedział James Kelleher– prezes Generis Corp.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu