Bwin przedłuża umowę sponsoringową z MotoGP do końca sezonu 2010

Przedłużając umowę sponsoringową z Dorna Sports S.L.  – posiadaczem praw marketingowych MotoGP, bwin kontynuuje współpracę z wiodącą serią wyścigów motocyklowych.

Bwin nadal będzie tytularnym sponsorem Grand Prix Hiszpanii rozgrywanego  w Jerez i Grand Prix Portugalii odbywającego się na torze w Estoril. Dodatkowo, bwin będzie zaangażowany reklamowo podczas Grand Prix Czech w Brnie i Grand Prix San Marino w Misano. Nowy kontrakt przedłuża trwającą od 2004 roku współpracę z MotoGP i zapewnia prestiżowy sponsoring o globalnym zasięgu.

Logo bwin będzie umieszczone na bandach reklamowych wokół torów, w boksach  i przy linii startu. Branding będzie również widoczny na podium, podczas konferencji prasowych i na „backgroundach” wywiadów telewizyjnych.

Szef międzynarodowego sponsoringu bwin Andrea Gaudenzi powiedział: “Czujemy się bardzo związani z MotoGP i dlatego naturalne jest dla nas przedłużenie umowy sponsoringowej z Dorna Sports. Transmisje z wyścigów MotoGP oglądają setki milionów widzów w Europie i na świecie. Wyścigi motocyklowe stały się jednym  z najbardziej ekscytujących wydarzeń sportowych i perfekcyjnie pasują do marki bwin”

Dyrektor zarządzający Dorna Sports Pau Serracanta dodał: „Podczas wielu lat naszej współpracy, bwin udowodnił, że jest ważnym i niezawodnym partnerem MotoGP, który wnosi od siebie wiele innowacyjności. Bez wątpienia bwin dodaje MotoGP dodatkowych koni mechanicznych.”

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu