Black Red White wprowadza nowoczesne kuchnie

Black Red White – jeden z największych w Polsce producentów i dystrybutorów klasycznych oraz nowoczesnych mebli mieszkaniowych, a także artykułów wyposażenia wnętrz – rozszerzył ofertę kuchni o nowe kolekcje Savana, Play, Twin i Galleo. Zastosowane w nich rozwiązania konstrukcyjne pozwalają na swobodną i nowatorską aranżację zarówno niewielkich aneksów kuchennych, jak i dużych, przestronnych kuchni o charakterze reprezentacyjnym. Asortyment dostępny jest w studiach kuchni Black Red White w całej Polsce.

brw_nowoczesne_kuchnieMeble kuchenne z najnowszych kolekcji wyposażone są w doskonałej jakości okucia firmy Blum, m.in. prowadnice z dożywotnią gwarancją i szuflady Tandembox z cichym domykaniem Blumotion. System organizacji wnętrza szuflad ORGALINE zapewnia idealny porządek w akcesoriach kuchennych i produktach żywnościowych, a mechanizm pełnego wysuwu gwarantuje szybki i łatwy dostęp nawet do najtrudniej dostępnych miejsc. Na uwagę zasługują również podnośniki Aventos zapewniające ciche i delikatne otwieranie składanego frontu górnego.

„Kuchnia to jedna z najbardziej lubianych i użytkowanych przestrzeni w naszych domach. Dlatego warto w sposób szczególny zadbać o komfort tego miejsca. Podstawą zaproponowanych przez nas kolekcji jest połączenie walorów wizualnych z funkcjonalnymi. Nowe modele – dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych, aluminiowych dodatków oraz lakierowanych paneli – dostosowane są do różnych stylów i potrzeb. Wierzymy, że nasze najnowsze kolekcje znajdą wielu zwolenników” – powiedział Robert Sołowij, zastępca dyrektora ds. marketingu i reklamy BLACK RED WHITE SA.

Kuchnia Savana charakteryzuje się efektownym lakierowanym panelem w 18 barwach oraz oryginalnymi uchwytami listwowymi. Fronty kuchenne pokryte ciemnobrązowym fornirem w kolorze heban ammara nadają kuchni elegancji i nowoczesności, czyniąc ją jednocześnie ciepłą i przytulną. Ich efektowny, poziomy rysunek podkreślają listwowe uchwyty montowane na krawędziach szafek i szuflad. Meble wyposażone są w funkcjonalne rozwiązania technologiczne, zapewniające komfort użytkowania.

Proste, idealnie gładkie fronty lakierowane na wysoki połysk to również cecha charakterystyczna dwóch innych kolekcji: Play i Twin. Pierwszą wyróżnia oryginalny wzór Nitka, który tworzą wąskie paski w kilku różnych odcieniach – od czerni i brązu po beż i szarość. Beżowe meble Twin charakteryzują z kolei uchwyty idealnie dopasowane zarówno kształtem, jak i barwą do frontów. Dzięki temu całość tworzy uniwersalną kolekcję, dobrze sprawdzającą się w każdym wnętrzu.

Kolekcja Galleo dostępna jest w kilkunastu wariantach kolorystycznych – m.in. modnej, czystej bieli oraz jasnym odcieniu afrykańskiego drewna zebrano. Fronty i witryny obramowane są wąskimi aluminiowymi listwami, które na dużych powierzchniach zabudowy kuchennej tworzą siatkę delikatnych, metalicznych linii przecinających się pod kątem prostym. Całość uzupełniają minimalistyczne, punktowe uchwyty.

Do 31 lipca meble kuchenne Black Red White można kupić w promocyjnych cenach. Obniżka dotyczy nowości z oferty firmy oraz sprzętu AGD. Wybrane fronty meblowe są do nabycia nawet o 30% taniej, a wyposażenie kuchni z 40% rabatem. Szczegółowe informacje na temat promocji dostępne są na stronie www.brw.com.pl, pod numerem infolinii: +48 (0) 801 10 30 30 oraz w salonach i studiach kuchni z ofertą Black Red White.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu