Viasat Explorer w Okienku UPC

Od dziś  abonenci wszystkich pakietów analogowych usługi telewizyjnej UPC mogą dzięki ogólnodostępnemu Okienku UPC oglądać kanał Viasat Explorer. Jest on skierowany do wszystkich poszukiwaczy przygód, miłośników podróży oraz odkrywania tajemnic człowieka i natury. Viasat Explorer dostępny jest w pakiecie Max Telewizji Cyfrowej UPC, a przez najbliższy tydzień będą mogli się z nim zapoznać klienci UPC mieszkający w zasięgu usługi telewizji cyfrowej.

Programy Viasat Explorer dostarczają zarówno informacji, jak i rozrywki. W bogatej ofercie kanału znajdują się pozycje o tematyce sportowej, przygodowej, kryminalnej, podróżniczej oraz przyrodniczej. Widz znajdzie tu także pomysły na ciekawe spędzenie wolnego czasu lub interesujące hobby. Prezentowane w Viasat Explorer programy i seriale to produkcje czołowych światowych wytwórni, a różnorodność, duża rozpiętość i wysoki poziom repertuaru wyróżniają Viasat Explorer spośród innych dokumentalnych kanałów tego typu.

Kanał Viasat Explorer jest dostępny codziennie przez 18 godzin, w polskiej wersji językowej czytanej przez lektora oraz w języku angielskim. Od dziś, dzięki Okienku UPC z ofertą kanału Viasat Explorer mogą zapoznać się klienci usługi telewizyjnej UPC korzystający ze wszystkich pakietów analogowych w aglomeracji warszawskiej i katowickiej, Krakowie, Wrocławiu, Opolu, Trójmieście, Szczecinie, Bydgoszczy, Lublinie i Kielcach.

W Okienku UPC emitowane są najbardziej atrakcyjne propozycje programowe dostępne w sieci UPC. Dzięki temu wszyscy klienci korzystający z oferty analogowej mogą zapoznawać się z propozycjami programowymi dostępnymi w usłudze telewizji cyfrowej UPC. Okienko UPC cieszy się dużą popularnością wśród abonentów telewizji analogowej. Do tej pory mogli oni za jego pośrednictwem zapoznać się m. in. z takimi kanałami jak: Cartoon Network, Boomerang, Da Vinci Learning, Baby First TV, JimJam, Nickelodeon, Universal Channel, BBC Knowledge, Discovery Travel & Living, TV1000, Kino Polska,  AXN SciFi, czy FOXlife.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu