Przejdź do treści

Recenzja na „6”- pomóż innym Internautom, wyraź swoją opinię i wygraj na Vobis.pl

„Recenzja na „6”. Napisz recenzję i odbierz nagrodę” – pod takim hasłem rusza nowa akcja, przygotowana dla wszystkich kreatywnych Klientów www.vobis.pl oraz zarejestrowanych w tym sklepie użytkowników. Każdy, kto zdecyduje się wyrazić swoją opinię na temat dowolnego produktu dostępnego w sklepie, ma duże szanse na wygranie ciekawych nagród.  

System recenzowania produktów na stronach i w sklepach internetowych jest popularny na całym świecie, gdyż bardzo pomaga i ułatwia wielu internautom właściwy wybór odpowiedniego dla nich produktu. Sklep internetowy firmy Vobis postanowił zachęcić użytkowników strony internetowej do wyrażania swoich opinii na temat oferowanych urządzeń.

Zasady akcji są  bardzo proste. Każdy, kto napisze rzetelny komentarz dotyczący produktu znajdującego się w ofercie Vobis.pl, ma szansę na wygranie atrakcyjnych nagród. Codziennie do wygrania są gadżety firmowe, upominki, a także nagrody dnia, m. in. oprogramowanie czy kamery internetowe. Sposobów otrzymania nagrody jest kilka. Już co szósty komentarz nagradzany jest upominkiem. Dodatkowo każdego dnia spośród nadesłanych opinii 3 komentarze uznane zostają za „Rzetelną Recenzję” i otrzymują nagrodę dnia. Zaś wszystkie „Rzetelne Recenzje” 1 września 2009r. wezmą udział w losowaniu nagród głównych, wśród których znajdują się aparaty fotograficzne, urządzenia nawigacyjne GPS, systemy operacyjne Windows Vista i wiele innych. Szczegóły akcji „Recenzja na 6” na www.vobis.pl