Licyto.pl, jako jedyny w Polsce, wprowadza Video Instrukcje

Licyto.pl, jako jedyny w Polsce serwis aukcyjny, przygotował i uruchomił video instrukcje dla użytkowników. Dwa filmy: jak grać aby wygrac na licyto.pl? oraz jak kupić Licytki?, krok po kroku, tłumaczą zasady i sposób nabywania Licytek, czyli pakietów czasowych, niezbędnych do licytacji oraz zasady licytowania na www.licyto.pl. To nowość wśród serwisów aukcyjnych typu all-pay w Polsce.

„Wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom użytkowników. Zależy nam by dostarczać użytkownikom wszystko, to czego potrzebują, tak aby czerpali radość i satysfakcję z licytacji. Takie video instrikcje w jasny i klarowny sposób tłumaczą jak poruszać się po serwisie. To duże ułatwienie. Mam nadzieję, że coraz więcej osób będzie witało w gronie zwycięzców na licyto.pl.” – komnetuje Piotr Łuczak, właściciel serwisu licyto.pl

Serwis aukcyjny licyto.pl wykorzystuje nowatorski pomysł oparty na płaceniu za czas spędzony na aukcji a nie podbicia. Pakiet 3 minut kosztuje na Licyto.pl 5.90 zł. Uzytkownik ma mozliwość licytowania wybranych przez siebie towarów nawet na 3 aukcjach jednocześnie. Licyto.pl zastosowało również blokadę najwyższej oferty – nie można licytować do momentu przebicia przez innego uczestnika. Dodatkowo na licyto.pl automat można ustawić tylko na jednej licytacji. Oznacza to, że na pozostałych aukcjach musimy grać ręcznie. W ten sposób, zdaniem właściciela, wszyscy użytkownicy licyto.pl mają równe szanse na wygraną, a osoba z dużą ilością pakietów nie może ustawiać wszędzie automatów.

Serwis oferuje 8 kategorii produktowych (m.in. RTV/AGD, sprzęt komputerowy czy telefony, ale też  zabawki oraz asortyment z zakresu zdrowia i urody). Licyto.pl oferuje wyłącznie fabrycznie nowe produkty z gwarancją producenta. Licytki, czyli pakiety minut do wykorzystania na aucjach, można nabyć m.in. za pomocą wygodnych doładowań przez sms lub wykupując pakiety na stronie www.licyto.pl za pomocą platnosci.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu