Kibicu, odwiedź Legię na Blipie

Emocje na żywo podczas meczów, relacje z wyjazdów drużyny, najnowsze informacje o Legii – kibice wicemistrza Polski na bieżąco mogą obserwować teraz swoją ulubioną drużynę. W trakcie meczu, ale i po nim, gdy gasną światła reflektorów. Legia Warszawa jako pierwszy klub piłkarskiej ekstraklasy pojawiła się na Blipie pod adresem http://legia.blip.pl/

Moda na Blipowanie dotarła także do piłkarskiej czołówki . Drużyna  wicemistrza Polski w sezonie 2008/09 i wielokrotnego mistrza Polski będzie dzielić się z kibicami na bieżąco nowościami z życia klubu.

Dziś  Legia wraca ze zgrupowania, o 20.30 sparing z Widzewem w Łodzi- najnowszy, dzisiejszy wpis klubu.

Mikroblogi stają się coraz popularniejsze i uznaliśmy, że jest to ciekawa forma komunikacji z kibicami i mediami – mówi Michał Kocięba, rzecznik prasowy KP Legia Warszawa-  W prosty i szybki sposób możemy przekazywać najważniejsze informacje, linkować ciekawe teksty na naszej stronie internetowej, relacje z meczów, zapraszać do zakupu biletów, pamiątek klubowych czy też zapowiadać ważne wydarzenia. Po prostu, bardzo lubimy informować przyjaciół  i mieć z nimi jak najlepszy kontakt.

Zainteresowanie sportem, a zwłaszcza piłką nożną  jest na Blipie ogromne, o czym świadczy wzmożony ruch w czasie trwania meczów i liczne dyskusje dotyczące wydarzeń  sportowych- dodaje Marcin Jagodziński , odpowiedzialny za Blip.pl w ramach GG Network S.A.- Dlatego bardzo cieszymy się, że dołączył do nas tak utytułowany klub jak Legia Warszawa. Życzymy mu sukcesów zarówno na Blipie jak i na boiskach”.

Legia ozdobiła swój profil zdjęciem oświetlonego stadionu nocą.

Profil Legii: http://legia.blip.pl/

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu