Internet Designers dla Premium Club

Internet Designers ponownie nawiązało współpracę z Premium Club Jej efektem jest najnowsza witryna Premium Club dostępna pod adresem www.premiumclub.pl.

Premium Club to wielopartnerski program organizowany wspólnie przez sieć stacji Statoil, restauracje KFC, Link4 oraz eurobank (w sumie 400 punktów sprzedaży i ponad 300 placówek Eurobanku w całej Polsce)

„ W programie Premium Club uczestniczy już ponad 2.5 miliona osób. W pierwszej kolejności zależało nam na zadowoleniu klientów z użytkowania serwisu. Odświeżenie wizerunku było jednym z elementów prac nad portalem.  Połączyliśmy je ze zmianami w zakresie zacieśniania więzi z klubowiczami umożliwiając im łatwy i przejrzysty dostęp do danych – nagród i liczby punktów.” – podsumowuje  cele projektu Ewa Pupek, Prezes Zarządu Premium Club.

Rozwiązania w obecnej formie portalu są w pełni zintegrowane z systemem składania i realizacji zamówień firmy Comarch. Ułatwia to uczestnikom programu złożenie zamówienia i uzyskanie informacji o ilości punktów na koncie,  a Premium Club pozwala zrealizować zamówienie niemal natychmiast.

W portalu rozwijane będą elementy społecznościowe w postaci zachęty do dyskusji, możliwości umieszczania komentarzy i opinii na temat nagród. To ważny element tworzenia więzi z użytkownikami serwisu i wewnątrz tej społeczności. Nagrody komentowane i oceniane będą na bieżąco. Uczestnicy programu i firmy partnerskie mogą liczyć na natychmiastową i bezpośrednią informację zwrotną swoich działań i propozycji. Rozwiązania technologiczne portalu pozwalają na przeprowadzanie promocji profilowanych do wybranych grup docelowych.

Za całość realizacji oraz obsługę bieżącą portalu odpowiedzialna jest agencja interaktywna Internet Designers.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu