Disco-polo.pl szykuje dla fanów nowe niespodzianki

Wydaje się, że o disco-polo powiedziano już wszystko. Na każdym niemalże portalu o tematyce disco-polo znaleźć można teledyski, teksty piosenek i forum. Idąc naprzeciw, portal disco-polo.pl postawił na unikalne materiały.

Disco-polo.pl ruszył na początku lipca i od razu skupił na sobie uwagę setek wiernych fanów muzyki disco-polo. Pracujący nad portalem zespół redakcyjny codziennie zamieszcza ciekawe newsy, informacje o zespołach, teledyski i teksty piosenek disco-polo. Nie brakuje również intrygujących, często niepublikowanych nigdzie indziej zdjęć gwiazd disco-polo oraz możliwości skontaktowania się z nimi. Disco-polo.pl podąża za wymaganiami czytelników i wciąż wzbogaca swoją bazę materiałów. Na portalu zaczynają pojawiać się wywiady z najbardziej znanymi i szanowanymi zespołami disco-polo, których nie znajdziecie nigdzie indziej. Gwiazdy opowiadają nam o swoich pasjach, życiu prywatnym i zawodowym. Tylko przed nami odsłaniają swoje największe tajemnice.

Ponadto już wkrótce zostanie uruchomiony sklep, w którym można będzie nabyć wyjątkowe gadżety disco-polo, które z pewnością zadowolą fanów muzyki tanecznej. Póki co, Ci najwierniejsi mogą całkowicie za darmo i w pełni legalnie ściągać największe hity mp3 oraz zadbać o swoją komórkę, ozdabiając ją nową tapetą czy dzwonkiem polifonicznym.

Prawdziwą frajdą z pewnością okaże się tzw. „ruskie disco polo”, które w ostatnim czasie zawładnęło sercami fanów muzyki disco-polo. Codziennie zamieszczane są największe hity naszych wschodnich sąsiadów, które rozkręcą każdą imprezę. A skoro o imprezach mowa – nie zapomnieliśmy także o popularnym karaoke disco-polo, które coraz częściej staje się nieodłącznym elementem każdej udanej zabawy. Chcemy stworzyć prawdziwą TopListę najlepszych przebojów, dlatego wciąż czekamy na nowe propozycje czytelników.

Priorytetem naszego portalu jest współpraca z czytelnikami i dostosowywanie się do ich wymagań, dlatego też uruchomiliśmy forum i opcję komentowania każdego artykułu. Zdanie fanów muzyki disco-polo jest dla nas najważniejsze, każdą pochwałę i krytykę doceniamy i dokładnie analizujemy podczas nanoszenia poprawek. Z myślą o naszych fanach przygotowaliśmy liczne konkursy z cennymi nagrodami udostępnionymi przez same gwiazdy disco-polo. Także na najbardziej aktywnych użytkowników czekają miłe upominki. Te i inne niespodzianki znajdziecie na portalu disco-polo.pl na który serdecznie zapraszamy.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu