DIALOGmedia: Pakiet Domowy + HD

Pakiet 43 najlepszych kanałów TV, w tym 4 w jakości HD to nowy produkt w DIALOGmedia – ofercie telewizyjnej Telefonii DIALOG.  

„Pakiet Domowy + HD” to połączenie wszystkich kanałów z podstawowego Pakietu Domowego (39) i najlepszych kanałów HD: Discovery Channel HD, National Geographic HD, Polsat Sport HD, TVP HD (4).

– Nowy produkt jest alternatywą dla „Pakietu Domowego”, co oznacza, że nasi abonenci mają aktualnie do wyboru dwa podstawowe zestawy kanałów – podkreśla Sławomir Pluta, product manager Telefonii DIALOG SA. – „Pakiet Domowy + HD” jest skierowany do użytkowników ceniących najlepszą jakość obrazu HD w bardzo atrakcyjnej cenie – dodaje. W zależności od wybranego przez klienta profilu usługi DIALOGmedia, oferta „Pakiet Domowy + HD” jest dostępna już od 52 zł brutto/ miesiąc.

Klienci mogą też  – już od maja bieżącego roku – odrębnie zamawiać  każdy z czterech kanałów HD, domawiając je pojedynczo do już  posiadanych pakietów programowych. Cena za pojedynczy kanał wynosi już od 5 zł brutto miesięcznie w zależności od posiadanego przez klienta profilu.

Zamawianie pakietu i poszczególnych kanałów realizowane jest pilotem od dekodera. Dzięki temu użytkownik może sam – bez wychodzenia z domu – zapoznać się z opisem wybranego pakietu lub kanału oraz zamówić go jednym przyciskiem.

Dodatkowe informacje zawiera Cennik DIALOGmedia, dostępny w Biurach Obsługi Klienta, u Reprezentantów Handlowych Spółki oraz na stronie internetowej www.dialogmedia.pl. W serwisie internetowym DIALOGmedia.pl znajdują się ponadto opisy poszczególnych kanałów i funkcjonalności pakietu multimedialnych usług DIALOGu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu