bwin Magic Moments of Poker Tour – przystanek PokerIsland

Seria Magic Moments of Poker kontynuuje swoją podróż po najciekawszych wydarzeniach tego roku. Ostatnim przystankiem była pełna pokerowych atrakcji PokerIsland, gdzie pojawił się gość specjalny – Luca Toni. W turnieju rozegranym na pokerowej wyspie zwyciężył młody Hiszpan Ivan Garcia Garcia i teraz stanie przed szansą gry o członkowstwo w bwin Poker team warte 100,000 dolarów.

Gościem w willi na PokerIsland był Luca Toni, gwiazda Bayernu Monachium. Program pobytu składał się z sesji pokerowych na jachcie oraz zabawy w najbardziej ekskluzywnych klubach i imprezach na plaży, a główną atrakcją było odwiedzenie PokerIsland, która gościła już takie gwiazdy jak Pussycat Dolls i Lady Gaga. „To był najlepszy tydzień mojego życia. Tak właśnie muszą się czuć prawdziwe gwiazdy pokera”, powiedział Ivan Garcia Garcia, zwycięzca MMoP na PokerIsland.

Więcej informacji na temat MMoP znajduje się pod adresem www.magicmomentsofpoker.com.

Główna nagroda: członkowstwo w bwin Poker team warte 100,000 dolarów

Zwycięzca każdego turnieju rozegranego w ramach MMoP kwalifikuje się do Wielkiego Finału. Ten, kto wygra finał zdobędzie członkowstwo w bwin Poker team. To oznacza ekskluzywne pakiety (m.in. zakwaterowanie i wpisowe) warte 100,000 dolarów na najważniejsze turnieje pokerowe na świecie, takie jak WSOP czy WPT.

Gracze będą  również gwiazdami Magic Moments of Poker show. Transmisje z wydarzeń wokół pokerowego stołu docierają do milionów widzów na całym świecie.

Następny przystanek – Bayern Monachium

Następnym przystankiem serii MMoP będzie klub piłkarski Bayern Monachium. Kwalifikacje poprzez turnieje Freroll rozpoczną się 18 lipca 2009 na stronie www.bwin.com/magicmomentsofpoker.

bwin “Magic Moments of Poker” tour odwiedzi najsłynniejsze kluby piłkarskiej i największe wydarzenia sportowe w Europie w tym: Real Madryt, AC Milan, Bayern Monachium, FIBA EuroBasket 2009, wyścig MotoGP w Jerez a także słynną PokerIsland. W każdym z tych miejsc gracze sprawdzą swoje pokerowe umiejętności przed kamerami telewizyjnymi.

Nowy serwis dla mediów

Za pomocą strony internetowej www.bwinpressevent.com przedstawiciele mediów mogą pobrać ekskluzywne zdjęcia i materiały wideo z Magic Moments of Poker

Pozostałe przystanki Magic Moments of Poker

Sierpień

  • Bayern Monachium

Wrzesień

  • EuroBasket 2009

Październik

  • “Trening i spotkanie” Real Madryt

Grudzień

  • Wielki Finał  w Wiedniu
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu