Angel City – miasto bezpieczeństwa

Całodobowa recepcja, monitoring, podziemne parkingi to elementy, które sprawiają,  że apartamenty Angel City znajdujące się u zbiegu ulic Szlak i Warszawskiej należą do najbezpieczniejszych w Krakowie. Kompleks gwarantuje mieszkańcom najwyższej jakości system ochrony, w tym kamery monitorujące teren Angel City. Na szczególną uwagę zasługuje też pomysł całodobowej obecności dozorcy.

„Wiemy z doświadczenia, że tego rodzaju pozornie tradycyjne rozwiązania cieszą się dużym uznaniem mieszkańców i gości” – zapewnia Małgorzata Nowosielska, dyrektor ds. Marketingu spółki Angel City. „Dobrze, kiedy na miejscu jest zawsze ktoś, kto w razie potrzeby pomoże, podejmie interwencję czy zwyczajnie otworzy drzwi. A poza tym, o ileż spokojniej można zostawić mieszkanie wyjeżdżając na wakacje” – dodaje przedstawicielka dewelopera.

Aby wejść do budynków Angel City należy posiadać specjalną kartę magnetyczną, osoby z zewnątrz wpuszczane są natomiast przez dozorcę.

Dodajmy, że dbałość  o bezpieczeństwo mieszkańców to także podwójne okna oraz ekskluzywne wzmacniane, antywłamaniowe drzwi wejściowe Dierre w każdym z mieszkań. Naturalnym atutem kompleksu Angel City są usytuowane na parterze lokale użytkowe, co sprawia, że najniżej położone apartamenty znajdują się dopiero na wysokości pierwszego piętra.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu