Weekendowy zawrót głowy z licyto.pl

Serwis licyto.pl na najbliższy weekend przygotował kolejną odsłonę mini aukcji z maxi emocjami. W dniach od 11 do 12 lipca do wylicytowania markowe pendrive’y, kamery internetowe, akcesoria kuchenne i kosmetyczne a także pakiety Licytek.

„Pierwsza edycja weekendowych mini aukcji spotkała się ze sporym zainteresowaniem, z czego bardzo się cieszymy. Spróbujcie i dołączcie do zwycięzców.” – komnetuje Piotr Łuczak, właściciel firmy VIP.

Serwis aukcyjny licyto.pl wykorzystuje nowatorski pomysł oparty na płaceniu za czas spędzony na aukcji a nie podbicia. Pakiet 3 minut kosztuje na Licyto.pl 5.90 zł. Uzytkownik ma mozliwość licytowania wybranych przez siebie towarów nawet na 3 aukcjach jednocześnie. Licyto.pl zastosowało również blokadę najwyższej oferty – nie można licytować do momentu przebicia przez innego uczestnika. Dodatkowo na licyto.pl automat można ustawić tylko na jednej licytacji. Oznacza to, że na pozostałych aukcjach musimy grać ręcznie. W ten sposób, zdaniem właściciela, wszyscy użytkownicy licyto.pl mają równe szanse na wygraną, a osoba z dużą ilością pakietów nie może ustawiać wszędzie automatów.

Serwis oferuje 8 kategorii produktowych (m.in. RTV/AGD, sprzęt komputerowy czy telefony, ale też zabawki oraz asortyment z zakresu zdrowia i urody). Licyto.pl oferuje wyłącznie fabrycznie nowe produkty z gwarancją producenta. Licytki, czyli pakiety minut do wykorzystania na aucjach, można nabyć m.in. za pomocą wygodnych doładowań przez sms lub wykupując pakiety na stronie www.licyto.pl za pomocą platnosci.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu