Złap okazję na wakacje w Parku Handlowym Auchan Bielany

Okazja do tak korzystnych letnich zakupów zdarza się  tylko raz w roku. Letnie wyprzedaże w Parku Handlowym Auchan Bielany, bo o nich mowa rozpoczęły się  jeszcze w czerwcu i trwają w najlepsze. Codziennie przeceniane są nowe towary, a obniżki sięgają nawet 70%.

Nadeszła wymarzona pora dla poszukiwaczy okazji oraz osób, które po prostu nie lubią przepłacać. Koniec czerwca, lipiec i sierpień, to idealna pora na skompletowanie garderoby lub uzupełnienie w niej wszelkich braków. Wakacyjne wyprzedaże w Parku Handlowym Auchan Bielany, to możliwość zakupienia towarów z najnowszych kolekcji po nowych, o wiele niższych cenach – obniżki w sklepach Parku sięgają nawet 70%.

Co najważniejsze, robiąc zakupy teraz, wcale nie kupujemy „po czasie”. Przed nami jeszcze kilka tygodni lata i wiele słonecznych dni do wykorzystania. Mamy zatem 100% gwarancję, że zakupione teraz rzeczy nie zalegną gdzieś na dnie szafy, wręcz przeciwnie – prawdopodobnie uda nam się je jeszcze spakować do wakacyjnego bagażu.

Wyprzedaże w Parku Handlowym Auchan Bielany nie dotyczą tylko sklepów obuwniczych i odzieżowych. Promocje, rabaty i obniżki przygotowały dla nas też  sklepy z dziedziny mediów i technologii, zdrowia i urody czy wyposażenia domu. Również restauracje w Parku zapraszają na atrakcyjne promocje i niespodzianki w ramach akcji HAPPY HOURS.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu