Żel Konad Clear Hitem Roku

Żel do paznokci Konad Clear został uznany przez czytelników magazynu Nail Expert za Hit Roku w kategorii żele. Konkurs „Hit roku 2009” ma na celu wyłonienie popularnego i przełomowego w danym roku produktu oraz wyróżnienie producenta lub dystrybutora odpowiedzialnego za produkcję bądź dystrybucję tego preparatu w Polsce.

zel_clearZwycięzca w kategorii żel – Konad Clear – przeznaczony jest do budowania paznokci zarówno na tipsie jak i szablonie. Żel ma bardzo gęstą konsystencję  „galaretki”. Po nałożeniu na paznokcie, uzyskujemy idealnie przeźroczystą warstwę. Nie wymaga nabłyszczania. Wystarczy utwardzenie i przemycie filmu dyspersyjnego. Żel jest  niezwykle plastyczny, nie spływa z płytki i można go łatwo układać, dlatego idealny jest również dla osób początkujących. Bardzo dobrze utwardza się z wszelkimi rodzajami ozdób.

Wyboru najlepszego produktu do stylizacji paznokci w 2009 roku można dokonać głosując na kuponach wyciętych z czasopisma Nail Expert. Głosy będzie można jeszcze oddać na: akryl, preparaty do pielęgnacji paznokci, lakiery do paznokci.

Na czytelników głosujących w konkursie czekać będą atrakcyjne nagrody – zestawy kosmetyków do stylizacji paznokci  oraz Nagroda Główna wyjazd na targi kosmetyczne COSMOPROF do Bolonii w 2010 roku.

Więcej: http://www.konad.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu