Wyraź swą kobiecość telefonem Samsung S5050

Jeśli jesteś kobietą, która wyraża swój styl w nowoczesny sposób i lubisz się otaczać  ładnymi przedmiotami, nowy telefon komórkowy Samsung S5050 jest dla Ciebie! Dzięki niemu aura kobiecości zawsze będzie Ci towarzyszyć, a stworzone z myślą o Tobie detale sprawią, że Twój telefon wyróżni się z tłumu.  

Z pozoru wyłącznie czarna konstrukcja telefonu zaskakuje subtelnym różem widocznym dopiero po rozsunięciu klawiatury. Wystarczy jednak przyjrzeć się tylnej części obudowy, aby nie mieć wątpliwości, że model S5050 to ozdoba kobiecej dłoni. Jej gładka powierzchnia wykonana techniką „silky back” ozdobiona została wzorami nawiązującymi do stylu zen. Połyskująca różowym blaskiem górna część “pleców” telefonu przykuwa wzrok wianuszkiem cyrkonii otaczajacym aparat fotograficzny. Cyrkonie nadają całości biżuteryjnego charakteru, bez którego nie może się obejść żadne kobiece akcesorium.

Lubisz się zmieniać  i chcesz, aby i Twoja komórka przybierała coraz to nowe oblicze? Nic prostszego – wystarczy wybrać inny temat menu, np. na bardziej kwiatowy, który jeszcze bardziej odzwierciedli Twoją osobowość. Jeśli pragniesz, aby telefon przypominał Ci o urodzinach najbliższych i najważniejszych rocznicach, ustaw odpowiednią datę w kalendarzu i przypisz do niej właściwą tapetę: Walentynek, rocznicy ślubu czy Dnia Kobiet. Dzieki temu wyglad Twojego telefonu będzie przybierał różne wersje kilkanaście razy w ciagu roku!

Funkcja Fake Call (“fałszywe połączenie”) przyda się każdej kobiecie, która pragnie uniknąć niewygodnej rozmowy. Po jej uruchomieniu w elegancki sposób można wyjść ze spotkania – lub go uniknąć.

Wbudowany aparat fotograficzny 3,2 Mpix z fleszem Power LED pozwoli Ci na wykonanie dobrej jakości zdjęć, a funkcja wykrywania twarzy i uśmiechu pomogą w uchwyceniu najbardziej zabawnych chwil w odpowiednim momencie nawet, jeśli nie jesteś profesjonalnym fotografem. Możesz też nagrać krótki film wideo i obejrzeć go na wyświetlaczu QVGA o wielkości 2,2”. Dzieki zastosowaniu nowoczesnej technologii AMOLED filmik będzie lśnił całą paletą barw, która zaskoczy Cię intensywnością i ostrością.

Telefon S5050 dostępny jest w sprzedaży w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej: 899zł

Specyfikacja S5050

 1. waga 102g
 2. wymiary  105x49x14,6 mm
 3. czas rozmów/czuwania 7,5/400h
 4. wyświetlacz: rozdzielczość 320×240, liczba kolorów 262K AMOLED 2,2”
 5. aparat fotograficzny 3,2 Megapiksela z funkcją nagrywania wideo (H.263+ AMR, MPEG4)
 6. 4-krotny zoom cyfrowy, flesh Power LED, funkcja wykrywania uśmiechu + Autofocus
 7. Przeglądarka www, klient poczty e-mail
 8. transmisja danych GPRS, EDGE, Bluetooth, USB
 9. pliki audio: MP3, AAC, AAC+, MIDI
 10. pliki graficzne: jpeg, agif, wbmp, png
 11. funkcja Fake Call („Fałszywe połączenie”)
 12. radio FM
 13. całkowita pamięć 50 MB + czytnik kart microSD
 14. tryb Offline, Mobile Tracker
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu