Testy uti.pl zakończone

Agencja e-marketingowa wirtuale.pl Sp. z o. o. zakończyła testy swojej marki – uti.pl, panelu administracyjnego, umożliwiającego samodzielną rejestrację domen, wykup hostingu i oferującego darmowy kreator stron www.

Uczestnicy testów przez 2 miesiące mogli korzystać z możliwości panelu wykorzystując otrzymany pakiet na darmowy zakup usług do 500 PLN.

Uwagi na temat funkcjonowania serwisu wypowiadali  na specjalnie do tego celu stworzonym forum.

Najaktywniejsi z nich otrzymali nagrody. Oto przykłady opinii podsumowujące dwumiesięczną akcję: „Mimo początkowych błędów w uti.pl spodobała mi się całkowita niezawodność w działaniu serwerów, a także szybkość z jaką wczytują się strony. Jednocześnie mogę także pochwalić szybko reagujący support”. „Z tego co zauważyłem większość błędów wskazanych przez testerów została naprawiona i w chwili obecnej jest już naprawdę nieźle”.

„Dziękujemy wszystkim biorącym udział w testach za cenne obserwacje. Nasi specjaliści opracowują już szczegółową koncepcje rozbudowy i modyfikacji panelu, które optymalnie usprawnią i ułatwią jego funkcjonowanie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do korzystania z obecnej wersji uti.pl po wyjątkowo okazyjnych cenach – 70% rabatu na wszystkie usługi” – mówi Tomasz Dziedzic – Menadżer ds. Marketingu i PR w wirtuale.pl

Dzięki testom usprawniono formularze zamówienia usług oraz kontakt z konsultantami. Wprowadzono także możliwość stworzenia całkowicie za darmo własnej strony internetowej, korzystając z prostego w obsłudze kreatora stron www. Dodatkowo, klient może zainstalować jeden z kilkudziesięciu gotowych skryptów, od zaawansowanych narzędzi do kierowania przedsiębiorstwami,  do forów internetowych czy systemów zarządzania treścią (CMS). Obecnie oferta uti.pl składa się z kont hostingowych oraz możliwości rejestracji domen na blisko 150 końcówkach z całego świata.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu