Ruszyły nowe, mocne ligi na Pilka24.com

Serwis Pilka24.com przygotował atrakcyjną propozycję wydawniczą dla wszystkich fanów polskiego i światowego futbolu. Oprócz aktualnych wiadomości ze świata piłki nożnej zamieszczanych na macierzystym portalu –www.Pilka24.com, użytkownicy mogą już korzystać z wyodrębnionych serwisów o ligach: polskiej, brytyjskiej, włoskiej, niemieckiej i hiszpańskiej!

Nowa odsłona serwisu Pilka24.com

Serwis Pilka24.com zmienił  nie tylko szatę graficzną, dzięki której szybciej i sprawniej można poruszać się po serwisie, ale dodał wiele nowych możliwości dla czytelników. Codzienne aktualizacje to dziesiątki informacji o wydarzeniach z życia reprezentacji narodowych, w tym Reprezentacji Polski, także newsy z Ligi Mistrzów i wszystkich rozgrywek pucharowych z całego świata! Oprócz zmian w portalu Pilka24.com, powstało dodatkowo pięć wyodrębnionych serwisów o najpopularniejszych ligach: LigiPolskie.pl, LigiBrytyjskie.pl, LigiWloskie.pl, LigiNiemieckie.pl oraz LigiHiszpanskie.pl.

Wszystko o futbolu w zasięgu ręki!

W serwisie Pilka24.com zaskakuje przede wszystkim ilość oraz jakość zamieszczanych informacji o futbolu, nieporównywalna z innymi portalami sportowymi. – mówi Paweł Mikołajczyk, czytelnik z Warszawy. – Nie ukrywam, że interesuję się sportowymi zakładami bukmacherskimi, a najświeższe informacje z ligi polskiej oraz z lig europejskich to dla mnie kwestia racjonalnego obstawiania wyników. Dzięki serwisowi www.Pilka24.com, i w dużej mierze wyodrębnionym serwisom ligowym, gdzie jeszcze łatwiej wyszukać informacje, udaje mi się coraz lepiej wytypować zwycięstwo, remis czy porażkę – podkreśla Paweł Mikołajczyk.

Pilka24.com to absolutna czołówka wśród konkurencyjnych stron informacyjnych o piłce nożnej. Serwis działa na zasadzie agregacji newsów, które pojawiają się cyklicznie co kilka minut. Dodając do tego możliwość selekcji informacji w poszczególnych serwisach ligowych, czytelnik ma pełen komfort wyszukiwania informacji ze świata piłki nożnej.

Każdy fan znajdzie coś  dla siebie…

Duża różnorodność informacji w serwisie www.Pilka24.com oraz przejrzysty system nawigacyjny sprawiają, że każdy fan piłki nożnej znajdzie w głównym portalu lub serwisach ligowych coś dla siebie. Kibice wszystkich drużyn zarówno europejskich, jak i polskich, wielkich, średnich i regionalnych zespołów odnajdą aktualne tabele, informacje o transferach i harmonogramy rozgrywek. Nie zabraknie komentarzy znawców i ekspertów, a wszystko zupełnie za darmo, 24 godziny na dobę.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu