Reorganizacja Schenker High Tech Logistics w Hiszpanii

DB Schenker zreorganizował zakres usług logistyki kontraktowej w Hiszpanii. W wyniku fuzji Schenker Logistics España S.L. i Schenker Industrial Logistics Iberica na początku 2009 roku, powstała nowa spółka Schenker High Tech Logistics, S.L. z siedzibą w Madrycie. Teraz pod jednym zarządem, zespół około 90 pracowników w siedmiu lokalizacjach: Madrycie i Barcelonie oraz w miejscowościach Leganés, Alcalá, Ourense, Girona i Getafe jest gotowy na dostarczanie optymalnych rozwiązań, które odpowiadają na specyficzne potrzeby międzynarodowych klientów z europejskiego sektora zaawansowanych technologii.

„Jako część sieci DB Schenker, nowa hiszpańska spółka jest w stanie zaoferować i z powodzeniem wprowadzić zintegrowane rozwiązania logistyczne dostosowane do potrzeb klientów na całym świecie,” powiedział Axel Frings, Dyrektor Generalny Schenker Industrial Logistics GmbH. „Nasze specjalistyczne rozwiązania są obecnie bezkonkurencyjne na hiszpańskim rynku logistycznym”.

Dzięki zrealizowaniu szeregu projektów logistycznych dla znanych klientów z sektora high-tech/elektroniki, przemysłu, clean tech, Schenker High Tech Logistics, S.L. może poszczycić się referencjami w zaawansowanych i kompleksowych rozwiązaniach logistycznych dla europejskiego przemysłu nowoczesnych technologii.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu